یقین دارم که آینده دخترم با مجاهدین تضمین میشه

از میان نامه ها و پیامهای شما هموطنان عزیز

0
 نامه یک مادر از تهران: دخترم خیلی علاقه‌مند به خواهر مریم و برادر مسعود شده؛ خیلی اصرار داره که برود پیش خواهر مریم و مجاهد بشه، او حتی جلوی عکس برادر مسعود با قرآن طبق آنچه که از سیما سوگند مجاهدی پخش شده بود سوگند مجاهدی خورده بود، دنبال چاره ای هستم که او رو بفرستم پیش خواهر مریم و هر چند که دوری اش خیلی خیلی برام سخته اما میدونم که آینده اش با مجاهدین تضمین میشه و در مسیر درستی قرار میگیره، دخترم بسیار اصرار داره که پیش خواهر مریم برود و رسماً مجاهد بشه.
نامه یک دوست: سلام به همه، من واقعا عاشق این نظم و انضباط سازمان مجاهدین هستم همه جا مرتب و منطم و اتو کشیده آدم صفا میکنه!
دوستی از شیراز: فکرمیکنم الان بعد این اجلاس ورشو بهترین زمانی است که تصاویر ۳۰هزار شهید سال ۶۷ را به جهان نشان بدهیم. میتوان طولانی ترین تصویر شهدای اعدام را در گینس به ثبت رساند. من حساب کردم طول این تصویر اگر از عکس های سه در چهار استفاده کنید می شود یک متر در چهل متر و اگر از تصاویر ده در بیست سانتیمتر استفاده کنید میشود یک متردر ششصد متر و اگر به صورت خطی فقط به عرض یک تصویر باشد میشود چهار سانت در ۹۰۰متر.
نامه یک هموطن: درود بر همه شما غيور زنان ومردان مجاهدخلق ايران و درود بر عزم راسختان كه از تمام موانع پر خطر هراسی در دلتان راه نميدهيد و هر روز مصمم تَر از روز قبل به پيش ميتازيد.
درود بر خواهر مريم رجوی بانوی فرهيخته شورای ملی مقاومت ايران، واقعا خداوند به ايشان قوت عطاء فرمايد كه اينهمه از خود گذشتگی وجانفشانی برای آزادی مردم ايران را همواره متحمل ميگردند.
درود، درود، درود بر استقامت اختر تابناك ايران.
نامه دوستی از تبریز: امروز یک فایل از صحبتهای برادر مسعود گوش کردم، صحبتهاي ایشان هم واقعا حکیمانه و پند آموز بود و هم من را با ارتش آزاديبخش كاملا آشنا کرد.
در حال حاضر فقط مقاومت است كه فعالانه بدنبال آزادی وتغير رژيم بمعنی واقعی ميباشد، همه زحمات روی دوش  اعضاء مجاهدین خلق است.
به همهشان درود میفرستم.
نامه یک هموطن: کسیکه راه مجاهدین ومبارزه رو انتخاب میکنه مسلمأ مشکلات وتضادهایی سر راهش قرار داره که مهم ترین تضاد اینه که باید ابتدا شرایط روزمره خودش رو با شرایط سازمان و جمع نزدیک کنه؛ پس باید اولویت خودش روانتخاب کنه، باید برنامه کاری روزمره خودش رو همگام باسازمان ومسول مربوطه پیش ببره وسختی های پیش روی خودش روهم تحمل کند، شاید خیلی سخت باشه که بخوای ازکارهای روزمره خودت بزنی، ولی بایدسختی هارو هم به جان بخری وتحمل کنی یا اینکه به دنبال راه حل بهتری باشی تا بتونی به هدف اصلی (سرنگونی رژیم) برسی.
دوستی از تهران: با شنیدن صحبت های برادر مسعود و همچنین با دیدن و شنیدن منشور ۱۰ماده ای خواهر مریم؛ واقعا دید آدم عوض میشه واقعیت رو میشنوه و با دروغ مقایسه میکنه! اونجا که میفرمایند من آزادی بیان می خواهم و آزادی خلقم چون که مجاهد خلقم……مرا با خود برد❤️
واقعا آدم احساس غرور میکنه، همچنین جایی که میگه ما نمیگیم آخوندا برن ما بیایم، ما میگیم هر چی مردم بگن، اوج کاره، چیزی که دقیقا آخوندها ۴۰ ساله عکسش رو میگن، این عالیه، عالی!
آدم میبینه همچین شیرزنی بیرون از مملکته واقعا روحی براش نمیمونه. به امید روزیکه به زودی به ایران بیاد.
نامه یک هموطن : مجاهدین خیلی سختی کشیدن، اما الان دوران سهل میشود. قانون تکامل و خون جاری دوران اجازه نمیدهد که دوران به عقب برگردد، البته من شناخت کافی دارم و به یقین رسیدم و دیگر کسی نمی تواند جهت من را تغییر بدهد.
نامه یک پدر هفتاد ساله: پای بیرون رفتن وکارهای انرژی جسمی ندارم، بیماری وسن بالا، من در مرز هفتاد سال هستم، حداکثر بتونم چیزی از رنج و غم و درد برای دلم با لرزش دست بنویسم، که بدرد کسی هم نمیخوره. با بودن در دور و بر شماها احساس جوانی و زنده بودن میکنم. من یکی از زندانیان زندان بزرگ داخل میهنم. عاشق مسعودم و مرید مریم ومسعود. بلطف خدا، همت وتلاش شما وکانونهای برانداز و شورشی، ومجاهدان پاکباز داخل وخارج میهن، بزودی شرآخوندهای شیطانی از سر مردم ایران کم میشود. درود بر آزادی، لعنت برخمینی وپس مانده هایش. مرگ بر خامنه‌ای عفریت. من تئوریسینم نه عمل گرا. دلم میخواد مثل جوانی ها تو خیابونها بحث سیاسی کنیم و از حقانیت سازمان دفاع کنم، ولی پای رفتن بیرون دیگر نیست. موفق و پیروز باشید.
نامه دوستی از شیراز: بخاطر وضعیتی که رژیم دچارش شده به برادر مسعود باید تبریک گفت، چون برادر مسعود آنها را به این روز انداخته! واین شیر همیشه بیدار است که اینطوری رژیم رو در تنگنا قرار داده. بنظرم الان روح موسی و اشرف هم شاد است که اینطوری هر روز سازمان با رهبری مسعود ومریم پیروزیهای جدید بدست میاورد.

پاسخ بدهید

ایمیل شما ظاهر نمی شود