یادداشت یکی از کارگران معترض و بیکار از شهرستان میانه

0

متن زیر یادداشت «کارگران معترض و بیکار از شهرستان میانه» است که تحت همین نام برای سایت ایران ما فرستاده شده است.

باتشکر از این هموطن عزیز که ما را لایق شنیدن دردها و نظرات خود دانسته، در زیر یادداشت او را عینا منتشر می‌کنیم. نکاتی که بیانگر دزدی، فساد و سوءاستفاده های عوامل حکومتی و به طبع آن فقر و رنج مردم و جوانان ایران است.

امیدواریم که با انتشار این مطلب بتوانیم به نوبه خود در جهت انعکاس صدای جوانان و کارگران معترض و شجاع شهرستان میانه قدمی برداشته باشیم. قطعا راه‌‌ برون رفت از تمامی این مشکلات و دردها سرنگونی تمامیت نظام حاکم بر ایران است.

متن نامه به قرار زیر می‌باشد:
«دلیل بیکاری ما بخاطر وجود روسای حراست نالایقی است که حقوق ما را پایمال میکنند…
روسای حراست اداره راه آهن میانه دولتیهائی هستند که از موقعیت شغلی خود سوء استفاده میکنند و با بده بستانهای خود توسط مسئولین این اداره از آنها حماست میکنند…
آنها با حمایت سپاه و بسیج از سالهای گذشته سبب بیکاری و رانده شدن ما شده اند…
به بهانه های فرزند آغازاده یا عضو بسیج نبودن و بهانه های مسخره دیگر…
سالهاست بخاطر همین موضوع تعداد زیادی از ما جوانان شهرستان میانه بیکار مانده ایم…
روسا و مسئولین حراست نه تنها در حق ما ظلم کرده اند از طرفی با شناسائی مشکلات اطرافیان و مخبری به دستگاهها و وزارتخانه های دولتی اموال و دارائیهای آنان را نیز تصاحب کرده اند.
مال مردم خوری در اداره راه آهن میانه و کاسه لیسی مسئولین دولتی کافی نبوده که در زمان فرا رسیدن بازنشستگی به فکر تصاحب دارائیهای اطرافیان و سوء استفاده از موقعیت شغلی خود افتاده اند.
برخی از کارگران هم که سابقه طولانی مدت کاری داشته اند به دلیل اعتراض به معوقات عقب افتاده خود توسط روسای حراست مورد شدیدترین توهینها قرار گرفته اند.»

پاسخ بدهید

ایمیل شما ظاهر نمی شود