تجمع اعتراضی کارگران خریدار پروژه‌های سپیدار ۲ و ۳

0

تجمع اعتراضی کارگران خریدار پروژه‌های سپیدار ۲ و ۳ مقابل شهرداری و شورای شهر
روز سه شنبه ۲۹ خرداد ۹۷، حدود ۵۰ نفر از کارگران خریدار آپارتمان در پروژه‌های سپیدار ۲ و ۳ (متعلق به شرکت تعاونی مسکن شرکت واحد اتوبوسرانی) مقابل ساختمان‌های شهرداری و شورای شهر تهران تجمع اعتراضی برپا کردند.

معترضین اعتراض خود را به این دلیل دانستند که قرار بود آپارتمان‌هایشان تا پایان سال ۹۱ تحویل داده شود اما تا به حال که بیش از ۵ سال از موعد آن می‌گذرد خبری از تحویل آپارتمان‌ها نیست. این در شرایطی است که آنها برای رهایی از مستاجری خانه خریده اند.

آنها با بیان اینکه در روزهای گذشته شرکت تعاونی مسکن شرکت واحد اتوبوسرانی مبالغی برای تکمیل آپارتمان‌ها مطالبه کرده است، گفتند: حتی برای تعدادی از ما اخطاریه آمده است که اگر پول ندهیم از پروژه حذف می‌شویم.

سال‌هاست که به دلایل متعددی تحویل واحدها به ۲۷۰ کارگر خریدار آنها به تعویق افتاده است و این کارگران در اعتراض به این امر تجمعات اعتراضی متعددی برگزار کرده‌اند.

این در حالی است که اعضای هیات مدیره تعاونی مسکن پرسنل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران، دلیل تعویق‌های مکرر در تحویل آپارتمان‌ها را بدعهدی پیمانکار اول پروژه عنوان می‌کنند و تاکید دارند که در این زمینه هیچ قصوری نداشته‌اند.
هم‌اکنون پیمانکار اول پروژه‌های سپیدار ۲ و ۳ با شکایت این تعاونی مسکن و رای دادگاه مسئول رسیدگی به پرونده در زندان و پیمانکار جدید مشغول تکمیل پروژه است اما زمان تحویل آپارتمان‌ها همچنان مشخص نیست.

پاسخ بدهید

ایمیل شما ظاهر نمی شود