چهارمین روز اعتصاب سراسری بازاریان در شهرهای مختلف

0

چهارمین روز اعتصاب سراسری بازاریان در شهرهای مختلف
روز پنجشنبه نوزدهم فروردین ماه ۹۷، در چهارمین روز اعتصاب سراسری بازاریان، بازاریان و کسبه شهرستان سنندج روز پنجشنبه با بستن مغازه‌های خود اعتراض خود را نسبت به گرانی و تورم اعلام کردند.

همچنین بازاریان و کسبه سقز نیز دست به اعتصاب زده و از باز کردن مغازه‌های خود خودداری کردند.

چهارمین روز اعتصاب سراسری بازاریان - سقز

لازم به ذکر است بدنبال فراخوان‌های اعلام شده، بازاریان در شهرهای مختلف سراسر ایران، برای چهارمین روز متوالی دست به اعتصاب زدند. آنها نسبت به مشکلات اقتصادی از قبیل بی‌ثبات بودن نرخ ارز، گرانی، فقر، بیکاری، رکود بازار و افزایش نرخ تورم معترض هستند.

اعتصاب بازاریان که از روز شانزدهم مهرماه ۹۷ شروع شده است همچنان ادامه دارد. بازاریان و کسبه در شهرهای مختلف از جمله: تهران، همدان، کرج، شهرضا، شهریار، شیراز، کرمانشاه، تبریز، سراب و سنندج در این اعتصاب شرکت دارند.

قابل ذکر است در ماه‌های اخیر، واحد پول ملی ایران ریال، بیش از دو سوم ارزش خود را از دست داده است. این امر مشکلات اقتصادی زیادی را برای مردم از جمله بازاریان به دنبال داشته است.

همچنین در تیرماه سال جاری نیز بازاریان تهران و بسیاری دیگر از شهرهای ایران، دست به اعتصابی سه روزه زدند. در اعتصاب در اعتراض به مشکلات اقتصادی و بی‌ثباتی نرخ ارز، رکود بازار و گرانی کالاها بود.

اعتصاب بازاریان در شرایطی ادامه دارد که اعتصاب سراسری کامیونداران همچنان در شهرهای مختلف ایران در جریان است.

 

پاسخ بدهید

ایمیل شما ظاهر نمی شود