هموطن سیل زده خوزستانی استاندار رژیم را سکه یک پول کرد

یک هموطن سیل زده خوزستانی در اعتراض به بی عملی نظام و دولت، خطاب به استاندار رژیم در خوزستان از جمله گفت: «... به دفتر کار خودت برو و بفکر خودتو دولتت باش، ما کار خودمان را بدون کمک شما انجام داده و انجام میدهیم».

0

هموطن سیل زده خوزستانی استاندار رژیم را سکه یک پول کرد

روز چهارشنبه ۲۱ فروردین یک هموطن سیل زده خوزستانی در اعتراض به بی عملی نظام و دولت، خطاب به شریعتی، استاندار رژیم در خوزستان از جمله گفت: «… به دفتر کار خودت برو و بفکر خودتو دولتت باش، ما کار خودمان را بدون کمک شما انجام داده و انجام میدهیم».

متن کامل صحبت‌های این هموطن:

«قرار بود از روز اول با ما باشی. به عنوان دولت، از موضع قوه مجریه که نماینده جنابعالی هستید. اومدین فقط دستور تخلیه دادین بدون هیچ پشتیبانی. خب این رو شما ملاحظه دارین؟؟ اگر شما هم دستور نداده بودین که فقط تخلیه بشه، حتما نماینده شما دستورش رو میداد.
این سیل بند رو که دارین می بینید ما خودمون ساختیمش. یعنی کی؟ یعنی کل بچه‌های حمیدیه. اومدن اینجا زحمت کشیدن با دست خالی این سیل بند رو درست کردن.
ازتون تشکر می کنیم حالا به هر حال… ازتوت تشکر میکنیم که فقط فکر خودتو… یعنی به عنوان دولت میخواین که سیل بند رو خرج نکنید یا اگر ضربه‌یی بخوریم فقط مردم بخورن. خب!
این رو ما ملاحظه کردیم و با چشم خودمون دیدیم. یعنی دوست دارین بچه‌ها استاندار رو ول کن. خودش به حال خودش باشه. تو دفتر خودش باشه. ما هم راحتیم. همینطور هم راحتیم».

یادآوری می شود که در روز ۱۹ فروردین، شریعتی استاندارِ خوزستان در جواب ِ اعتراض به شهروند عرب خوزستانی که می‌گوید پول ما را به سوریه می‌دهید با تندخویی و تکبر می‌گوید:

«حرف بی‌ربط نزن؛ آدم مخالف نظامِ بی‌تربیت برو گمشو، تا ندادم…»
این چهرهٔ واقعی رویارویی این حکومت و مصیب‌دیدگان است.

این در حالیست که استاندار خوزستان به پر شدن سد کرخه اعتراف کرده و دستور تخلیه ‌سوسنگرد، بستان، رفیع، کوت سید نعیم، ابوحمیضه و حمیدیه را داده است.

پاسخ بدهید

ایمیل شما ظاهر نمی شود