همزمان با زلزله کرمانشاه زلزله عظیم تری هم بوقوع پیوست!

0

همزمان با زلزله کرمانشاه زلزله عظیم تری هم بوقوع پیوست!

همزمان با وقوع زلزله در غرب کشور در هفته گذشته، لایحه الحاق دولت به کنوانسیون بین المللی مقابله با تامین  مالی تروریسم (آی. سی. اس. اف. تی) توسط روحانی منتشر شد.  از آن‌جایی که تمامی حواسها‌ در کشور به زلزله کرمانشاه و رسیدگی به وضعیت مصدومان آن اختصاص یافته بود این مسأله کمتر مورد توجه قرار گرفت غافل از این‌که این اقدام دولت خود در حکم زلزله‌ای دیگر بود! زلزله‌ای که توسط دولت‌مردان علیه امنیت و منافع (نظام) ایجاد شده است.

رجانیوز در این رابطه نوشت «پذیرش این معاهده به‌علت تبعاتی که برای (نظام) دارد در واقع همان پیش‌روی در مسیر FATF به حساب می‌آید» افزود: علاوه بر گستردگی تعریف تروریسم در ICSFT، ماده 18، 8، 9، 10، 11و 12آن به‌راحتی می‌تواند دستاویز قدرتهای بزرگ قرار گرفته و آنها ایران را متهم نمایند که از اتخاذ اقدامات متناسب برای مقابله و مصادره اموال استفاده شده برای آنچه که گروه‌های نظامی غیرقانونی می‌خوانند سرباز زده و به تعقیب قضایی و استرداد مجرم نپرداخته است!

پ . ن: اف ای تی اف یا اتحادیه بین المللی مبارزه با پول شویی (Financial Action Task Force on Money Laundering – FATF) یک سازمان همکاری میان دولت‌هاست که به منظور مبارزه با پول شویی شکل گرفته است. اعضای این سازمان را کشورهایی تشکیل می‌دهند که از مراکز مهم مالی و اقتصادی جهان هستند. اتحادیه FATF در سال ٢٠٠٧ جمهوری اسلامی ایران را به اتهام حمایت از تروریسم در فهرست کشورهایی قرار داد که نظام مالی بین‌المللی را تهدید می‌کنند و ایران و کره شمالی را خطرناک‌ترین کشورها از این لحاظ تلقی نمود. از نظر FATF، عادی شدن روابط تجاری و اقتصادی ایران با سایر کشورها تنها در صورتی امکان پذیر است که دست از حمایت سپاه پاسداران و 200 سازمان و فرد دیگر و سایر نیروهای مقاومت و تمام افرادی که FATF آنها را در فهرست تروریست قرارشان داده است، بردارد! همچنین از نگاه FATF حزب الله لبنان، حماس، جهاد، انصارالله، حشد الشعبی، سپاه قدس تروریست می باشند همین گروهها عینا تحت حمایت جمهوری اسلامی هستند و آیا امضای این قرار داد زلزله ای بزرگتر از زلزله کرمانشاه نیست؟.

همزمان با زلزله کرمانشاه زلزله عظیم تری هم بوقوع پیوست!
همزمان با زلزله کرمانشاه زلزله عظیم تری هم بوقوع پیوست!

 

پاسخ بدهید

ایمیل شما ظاهر نمی شود