مردم خشمگین منطقه ترمنیال جدیدمقابل استانداری کرمان اعتراض کردند

0

مردم خشمگین منطقه ترمنیال جدیدمقابل استانداری کرمان اعتراض کردند که پس از بیست سال سرپناهی برای فرزندانشان ساخته‌‌اند اما حالا اعلام شده است که در حاشیه قرار گرفته و هیچ امتیازی به آنها تعلق نمی‌گیرد

یک خانم در این جمع زیادی از اهالی منطقه ترمنیال جدید کرمان گفت: تو را به خدا ببینید سر زمستانی دولت با ما چه می کند؟ کسی نیست که صدای ما را بشنود، بخدا ما هم آدمیم ، حق زندگی داریم، حدود ۲۰ سال پیش با غم و غصه ها یی که در زندگی داشتیم ، با گرفتن وام و قرض و قوله از اینکه توانسته بودیم قطعه زمینی بخریم به زمین و هوا می پریدیم و خدا را شاکر بودیم، چه شب ها که گرسنه و تشنه سر بر بالین گذاشتیم تا توانستیم خانه ای در این منطقه بسازیم، با گرانی ها و تحریم هایی که وجود داشت چه سختی ها که تحمل نکردیم هر بار برای گرفتن امتیاز آب به شرکت آب و فاضلاب و امتیاز برق به شرکت برق رفتیم هر روز جوابی می دادند که قانع کننده نبود ، خوب چه کنیم مجبور بودیم برای زندگی و گذران آن هم بیشتر به خاطر فرزندانمان از تیربرق چلوی منزلمان برق بگیریم.

به تازگی برق این محله ضعیف شده و گاهی اوقات هم با قطعی روبرو هستیم وسایل برقی هایمان از جمله یخچال در معرض سوختن است.

باور کنید دیگر صبر و تحملمان تمام شده است. یکی دیگر از معترضین بیان داشت: مسئولین می توانند به مردم بگویند که به مسلمانان میانمار ودیگر جاهای جهان کمک کنید ولی ما که در وطن خودمان هستیم و چند کیلومتری مسئولین هیچ کس صدایمان را نمی شنود.

دیگری می گفت: بعد از ۲۰ سال که با خون و دل آلونکی بنا کرده ایم و سرپناهی شده برای فرزندانمان حال بعد از گذشت این مدت مسئولین یادشان آمده که این محدوده در حاشیه قرار گرفته است. تو را به خدا چاره ای بیندیشید که اینقدر این مردم مظلوم و محروم را با قانون های کذایی تان اذیت نکنید.

بخدا چه شب ها که گرسنه و تشنه سر بالین گذاشتیم و مسئولین خبردار نشدند چه غم ها که نخوردیم تا دو تا اتاق بسازیم و کم کم به مرور زمان توانستیم خانه امان را تکمیل کنیم حال شخصی می آید و می گوید تمامی خانه های شما در حاشیه است.

دلمان را نشکنید که هر چه سرتان بیاید از دل های شکسته ما و فرزندانمان است، چرا این قانون را ۲۰ سال پیش پیاده نکردند که ما آگاه باشیم و در این محل خانه نسازیم.

آقایان نمایندگان مجلس درست وقتی موقع انتخابات می شود به منطقه ما می آیند و قول های کذایی زیادی می دهند و می گویند اگر به ما رإی بدهید به مشکلاتتان رسیدگی می کنیم و حال که به آنان مراجعه می کنیم اصلا جوابمان را نمی دهند.

به همین که داریم خدا را شاکریم ولی اگر دولت بخواهد آن را ازما بگیرد ساکت نخواهیم نشست.

پاسخ بدهید

ایمیل شما ظاهر نمی شود