قرار ما چهارشنبه سوری! می‌خوایم حسابی آتش بپا کنیم

0 167

قرار ما چهارشنبه سوری! می‌خوایم حسابی آتش بپا کنیم
آرش از تهران: دیروز به چند محل و خیابان مهم تو شمال غرب تردد داشتم. همه جا پر از دیوارنویسی شده. تقریبا تو هر محله‌ای ۳ یا ۴ دیوارنویسی دیدم. خیلی خوب بود. ما همه چهارشنبه سوری شرکت می‌کنیم. معتقدم این رژیم تمام می شه و خیلی زود آرزوهای همه ما برآورده می‌شه.

فربد از مرودشت: من و دوستانم می خواهیم عکس خامنه‌ای در چهارشنبه سوری آتش بزنیم.
هموطنی از میاندوآب: در میاندوآب اکثر مردم تفنگ شکاری دارن و همه ما تو خونه سلاح داریم برای همین تو چهارشنبه سوری تیرهوایی زیاد شلیک می کنن. این پاسدارها انقدر پول دارن کیلیویی پول خرج می‌کنن. ولی زمان اونها هم داره تموم می‌شه. امروز با یک پاسدار حرف می‌زدم. می‌گفت «باید اصلاحات رو انجام بدیم. اگر انجام ندیم مردم همه‌مون رو می‌کشن.» حسابی از مردم ترسیدن. آخوندی که همراه همین پاسدار بود می‌گفت: «برای من فرقی نمی‌کنه ریشم رو با تیغ اصلاح می‌زنم و فرار می‌کنم.» خیلی از پاسدارها تنفر مردم رو احساس کردم.

 

فهیمه از کرج: برای چهارشنبه سوری با ۱۵ نفر قرار گذاشتیم که بریم. از الان داریم برنامه ریزی می‌کنیم و خیلی سرمون شلوغه!

شمسی از زاهدان: فراخوان سازمان برای چهارشنبه سوری رو خوندم. قرار مان رو با دوستام هماهنگ کردیم. حتما شعار می‌دیم و فیلم و عکس می‌گیریم.

هموطنی از ایذه: چهارشنبه سوری همه می‌ریم. مأمورها از الان از ترس از چهارشنبه سوری به مغازه‌ها هشدار دادن لاستیک های ضایعاتی رو جمع کنن. ترقه خیلی گران شده و دونه ای ۳۰۰۰ تومان می‌فروشن

فرامرز از مشهد: در قیام دی ماه امسال با دوستانم در تظاهرات مشهد بودیم. چهارشنبه سوری هم با تعداد بالای ۲۰ نفر شرکت می کنیم. محل تجمع خودمان رو هم از الان مشخص کردیم و همه به این محل می‌رویم. می‌خواهیم شعار بدیم و فیلم و عکس بگیریم.

هموطنی از تهران: چهارشنبه سوری نزدیکه و می‌خوایم چهارشنبه سوری رو با هم سر رژیم خراب کنیم

هموطنی از تبریز: از الان منتظر چهارشنبه سوری هستیم. می‌خوایم اساسی دلمون رو خالی کنیم. انشالله که حسابی شلوغ بشه و شعار بدیم و آتش بزنیمشان!

پاسخ بدهید

ایمیل شما ظاهر نمی شود