تجمع غارت شدگان ساختمانی محله گیشای تهران

0

تجمع غارت شدگان ساختمانی محله گیشای تهران
صبح روز دوشنبه ۲۸ خرداد ۹۷، جمعی از غارت شدگان کلاهبرداری میلیاردی سازنده پروژه های ساختمانی منطقه گیشای تهران در برابر آگاهی شاپور, تجمع اعتراضی بر پا کردند.

این کلاهبرداری در حالی صورت گرفته که یک سازنده پروژه‌های ساختمانی در منطقه گیشا با پیش‌فروش واحدهای در حال ساخت به طور همزمان به چندین نفر، علی‌رغم صدور کد رهگیری بالغ بر ۸۰ میلیارد تومان کلاهبرداری کرده و متواری شده است.

به گفته یکی از مالباختگان: این سازنده مسکن که همزمان دو دفتر مشاور املاک در منطقه گیشا دارد، با سوء استفاده از دسترسی به اطلاعات سامانه فروش املاک، از طریق دست بردن در کدپستی مندرج در سیستم صدور کد رهگیری، اقدام به صدور مبایعه‌نامه‌های متعدد با کد رهگیری رسمی برای واحدهای مختلف کرده و هر واحد را همزمان به چندین نفر پیش‌فروش کرده است.

وی در ادامه افزود: مراجعات و پیگیری‌های ما از اتحادیه مشاوران املاک استان تهران و دیگر مراجع ذی ربط نیز تا امروز نتیجه نداشته و مالباختگان این پروژه رسما به خاک سیاه نشسته‌اند. تقاضای ما از مسئولان، پیگیری این موضوع و دستگیری و برخورد با متخلفان و اصلاح ایرادها در سیستم‌های رسمی است که به متخلفان اجازه کلاهبرداری و بازی با زندگی مردم را می‌دهد.

مالباختگان تا کنون چندین بار در برابر اداره آگاهی خیابان وحدت اسلامی تجمع کرده و خواستار تسریع در روند رسیدگی به پرونده خود شده اند.

پاسخ بدهید

ایمیل شما ظاهر نمی شود