سومین روز اعتصاب رانندگان تاکسی و کامیون در شهرهای مختلف

0

روز دو‌شنبه ۱۲ شهریور ۹۷، اعتصاب رانندگان کامیون در شاهپور اصفهان سومین روز خود را در پایانه این شهر در حالی آغاز کردند که تعداد بسیاری دیگر از کامیونداران به صف این اعتصاب پیوستند و سالن اعلام بار نیز خالی از رانندگان شد.

طبق گزارشات رسیده، حوالی ظهر روز یکشنبه ۱۱ شهریور ۹۷، نیروهای گارد ضدشورش به محل تجمع تانکرهای سوخت در پالایشگاه اصفهان هجوم بردند و با ضرب و شتم رانندگان، تعدادی از آنها را نیز دستگیر کرده و با خود بهمراه بردند.

تجمع و توقف بارگيری كاميونها در پايانه اراک و اعتصاب رانندگان کامیون
روز دو‌شنبه ۱۲ شهریور ۹۷، کامیونداران اعتصابی اراک همزمان با کامیونداران شهرهای دیگر، در اعتراض به پایین بودن کرایه ها و گرانی قطعات یدکی، کامیونهای خودشان را در پایانه اراک متوقف کرده و از بارگیری خودداری کردند.

ازدحام در پمپ بنزین های شهر خاش
روز دوشنبه ۱۲ شهریور ۹۷، پمپ بنزین دهستان گوهرکوه از توابع خاش واقع در استان سیستان و بلوچستان به دلیل اعتصاب کامیونداران دچار ازدحام شده و صف طولانی تشکیل شده است. در تمام پمپ بنزین های شهر خاش ازدحام وجود دارد.

اعتصاب رانندگان تاکسی در پاوه
روز دوشنبه ۱۲شهریور ۹۷، رانندگان تاکسی در پاوه دراعتراض به پایین بودن کرایه مسیرهای سطح شهر دست به اعتصاب زدند.

اعتصاب کامیونداران ساوه جلوی کارخانه گچ
بعد از ظهر روز دوشنبه ۱۲ شهریور ۹۷، کامیونداران شهر ساوه در اعتراض به پایین بودن کرایه ها و گرانی قطعات یدکی اعتصاب کرده و کامیون های خودشان را در مقابل کارخانه گچ ساوه و مسیر منتهی به این کارخانه پارک کردند.

 

پاسخ بدهید

ایمیل شما ظاهر نمی شود