سرنگونی آخوندها را امسال جشن میگیریم

از میان نامه های ارسالی هموطنان به سایت ایران ما

0
«حرفهای شما» را با نامه یک هموطن که گفت: «سرنگونی آخوندها را امسال جشن میگیریم» شروع میکنیم، با سلام و درود به این هموطن عزیز ماهم یقین داریم صبح پیروزی نزدیک است و عمر این حکومت جهل و تباهی خیلی زود و به همت مردم و مقاومت ایران پایان خواهد یافت. از همه شماعزیزان که ما را با نامه ها و پیامهای زیبایتان قرین لطف و محبت کردید تشکر میکنیم.

 

نامه یک هموطن:

گرفتارهایمان از برکت وجود این آخوندهای آشغال امسال لحظه به لحظه زیادتر میشود، مردم هرلحظه بدبخت تر و فقیرتر گرسنه تر میشن،کارتن خوابها بیشتر شده، هر موقع میری زباله بندازی سه چهار نفر دور ظرف زباله هستن یا همون موقع از دستت می گیرن؛ من دلم آتش میگره، خدا لعنت کنه خمینی رو، انشاءالله سرنگونی آخوندها  را امسال جشن بگیریم.

نامه یک دوست ازقزوین:

برای ما کاملا مشخصه که این رژیم همیشه  فقط از مجاهدین وحشت دارد و اینکه مردم آگاه بشند و خودشون هم میدونند که اگه مردم همراه  مجاهدین  بشند دیگه برای رژیم جایی نیست و باید به زباله دان تاریخ بره فقط برای اینکه مجاهدین هستند که فقط خالصانه و صادقانه کار میکنند و حاضرند خودشون رو فدا کنند و از خودشون بگذرند، فقط باید با مجاهدین مراودت داشته باشی تا بتونی اونها رو بشناسی و من از صمیم قلبم ایمان دارم که بهترین  و شایسته ترین بندگان خداوند هستند.

دوستی از كهكلويه و بويراحمد:

سلام گرم و پر از عشق من را به دوستان مجاهد برسانید و از طرف مردم این منطقه ازشون تشکر ویژه بکنید؛ دشمن این رژیم دژخیم فقط شماها هستین که البته حمایت مردمی رو پشت سر خودتون دارین و حتما موفق میشین در این شکی نیست. ما کوچیک شمایم…خاک پای خانواده های همه مجاهدین هستیم، اونا خودشون شیطان مجسم هستند! «مجاهد» اسمش روشه؛ مجاهدین فرزندان دکتر مصدق بزرگ هستند و بهترین دوستان مردم ایران، درود بر این شانه هایی که این بار بزرگ رو بردوش میکشند، با تمام احساسم به شماها درود بی نهایت نثار میکنم

نامه یک هموطن از اصفهان:

در سالگرد ۱۲ و ۱۹ ارديبهشت داشتم به اين عزيزان فكر ميكردم، دقیقا  اون سالها پر از مقاومت و خون و آتش بود، اگر امروز میتونیم صدایمان را به گوش جهانیان برسانیم مدیون همان جاودانه فروغهایی هستیم که با مقاومت وفدا وتعهد به پیمان، طلسم ولایت فقیه راشکستند، امیدوارم لایق باشم وبتونم قطره‌ای در این دریای بیکران باشم، این خونهای به ناحق ریخته شده بن بست مبارزه راشکستند و با رهبری برادرمسعود عزیز سازمان دراوج عزت و افتخار است و دشمنان زبون نابود و رسوا. درود و هزاران درود بر تمامی شهدای راه آزادی.

نامه هموطنی از تبریز:

من سالها در تحقیق به این نتیجه رسیدم که تنها مجاهدین میتوانند این آخوندها رو سرنگون کنند، برای همین هم هست که همه جا ازشون به راحتی تعریف میکنم و از چیزی هم واهمه ندارم و امید دارم که یکروز یک مجاهدی ببینم. من چیزی برای از دست دادن ندارم ولی واقعا این زالو صفتها چیزی از ایران باقی نگذاشتند

دوستی از کردستان:

هر جا میروم در کوچه و بازار و هر جا که میشینم مردم دارن به رژیم فحش میدن، فضای جامعه خیلی ملتهبه. هر آن هست که ملت بریزن بیرون، همه دیگه از این وضعیت خسته شدن.

دوستی از مشهد:

آقا ميگم خواهشا كاري نكنيد خامنه اي سكته بزنه! ميخواهيم زنده بمونه و پشت ميز دادگاه بنشينه و واسش قليون چاق كنيم. كار از جرقه ي شورش گذشته و الان خرمن شورش است كه گُر گرفته الان مونده كه مرگ را انتخاب كنه يا مثل هيتلر خودكشي

نامه دوستی از تهران:

سخنان ماه رمضان «مسعود» را باگوش جان شنیدم. او یک عارف است، خدا را سپاس که در عصر «مسعود» نفس میکشم. من اخبار سیمای آزادی را نگاه میکنم، خودم نصاب ماهواره هستم و برای هرکسی که ماهواره نصب میکنم اولین کانال همین اخبارسیمای آزادی است چون اخبارش موثق است. این سالیان تلویزیون های زیادی آمدند و رفتند ولی همه شان دروغ میگفتند و از این بابت سیمای آزادی در صدر است.

پاسخ بدهید

ایمیل شما ظاهر نمی شود