سرتیتر وقایع اعتراضی در ۲۴ساعت گذشته – دوشنبه ۲ اردیبهشت

0

سرتیتر وقایع اعتراضی در ۲۴ساعت گذشته به قرار زیر می‌باشد:

تجمع اعتراضی حواله داران خودرو در تهران

روز دوشنبه ۲اردیبهشت ۹۸ حواله داران خودرو در تهران در مقابل وزارت صمت رژیک پر خیابان کریمخان، خ نجات الهی، خ سمیه، نبش کوچه پورموسی تجمع کردند.
افرادی که خودرو پیش خرید کردن و حدود یک سال منتظر شدن تا با قیمت مصوب کارخانه تحویل بگیرند ولی کارگزاران حکومتی در کارخانه، خودرو را به قیمت حاشیه بازار تحویل میدهند. یعنی خودروی ۲۰۶ که قیمتش سال ۹۷ حدود۴۲میلیون تومان بوده است الان قیمت مصوبش شده۵۴ را به قیمت ۷۵ میلیون تومان تحویل میدهند ،الان قیمت حاشیه ۷۵میلیون تومان است. اما حاشیه بازار برای کسی بود که تحویل فوری میگرفت نه افرادی که ۹ماه صبر کرده اند.

تجمع اعتراضی فرهنگیان در محوطه داخلی آموزش و پرورش در یزد

روز دوشنبه ۲اردیبهشت ۹۸ فرهنگیان یزدی در اعتراض به پاسخ نگرفتن در مورد مطالبات شان و بی کفایتی کارگزاران رژیم در آموزش و پرورش، در ساختمان موسوم به رجایی مرکزی آموزش و پرورش فرهنگیان تجمع اعتراضی کرده و شعار می دادند:
وزیر ناکار آمد استعفا استعفا
مسئول بی لیاقت استعفا استعفا

تجمع مستاجرین مغازه‌های شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران

روز دوشنبه ۲ اردیبهشت جمعی از مستاجرین مغازه‌های شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران، در اعتراض به حکم تخلیه مغازه‌هایشان، در مقابل ساختمان فرمانداری رژیم در این شهرستان تجمع کردند.

گزیده ای از سرتیتر وقایع اعتراضی روز گذشته را در اینجا بخوانیدگچساران.تجمع مستاجرین مغازه‌های شرکت بهره برداری نفت و گاز.۹۸۰۲۰۲

تجمع اعتراضی غارت شدگان موسسه کاسپین و بدر توس در مشهد

روز دوشنبه ۲اردیبهشت ۹۸ غارت شدگان موسسه کاسپین و بدر توس در مقابل استانداری رژیم در مشهد  تجمع کردند. آنها شعار می دادند:

تا پول ما به باده            هر روز همین بساطه

مشهد.تجمع اعتراضی غارت شدگان موسسه کاسپین و بدر توس.۹۸۰۲۰۲-min

 

پاسخ بدهید

ایمیل شما ظاهر نمی شود