سرتیتر وقایع اعتراضی در ۲۴ساعت گذشته – سه‌شنبه ۲۱ اسفند‌ماه

0

سرتیتر وقایع اعتراضی در ۲۴ساعت گذشته به قرار زیر می‌باشد:

 • کارگران شرکت سد بالاخانلو شهرستان بوئین‌زهرا در استان قزوین با تجمع در مقابل استانداری قزوین، خواستار پرداخت حقوق و معوقات ۶ماهه خود شدند.

تجمع اعتراضی کارگران شرکت پیمانکاری سد بالاخانلو مقابل استانداری قزوین

 • جمعی از مالباختگان (غارت‌شدگان) موسسه مالی پدیده شاندیز در تهران، نسبت به برآورده ‌نشدن مطالبات‌شان، در مقابل ساختمان نهاد ریاست جمهوری، اقدام به برگزاری تجمع اعتراضی کردند.

تجمع اعتراضی مالباختگان موسسه مالی پدیده شاندیز در مقابل نهاد ریاست جمهوری

 • دانشجویان در پردیس ابوریحان تجمع اعتراضی انجام داده و طی بیانیه‌ای از مسؤولان دانشگاه خواستند درباره خشک شدن درختان در یک دهه گذشته گزارشی ارائه کرده و با خاطیان برخورد کنند همچنین خواستار اصلاح روند کاشت در دانشگاه نیز شدند.

تجمع اعتراضی دانشجویان پردیس ابوریحان (کشاورزی) دانشگاه تهران در اعتراض به قطع درختان

 • تعدادی از کارگران نیشکر هفت تپه در مقابل دفتر مدیریت این شرکت دست به تجمع اعتراضی زدند. کارگران همدردی خود را با مادر اسماعیل بخشی عنوان کردند.

تجمع اعتراضی تعدادی از کارگران نیشکر هفت تپه در مقابل دفتر مدیریت این شرکت

 • دانشجویان دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی با امضای طوماری خطاب به ریاست دانشگاه نسبت به وضعیت نابسامان صنفی و عدم رسیدگی مسئولین دانشگاه دست به تجمع اعتراضی زدند.

حرکت اعتراضی دانشجویان دانشگاه خواجه نصیر در اعتراض به وضعیت صنفی دانشگاه

 • جمعی از نمایندگان فارغ التحصیلان کارشناسی ناپیوسته رشته های مهندسی مقابل ساختمان وزارت علوم اقدام به برگزاری تجمع اعتراضی کردند.

تجمع اعتراضی جمعی از نمایندگان فارغ التحصیلان کارشناسی ناپیوسته رشته های مهندسی

 • اعتراض کارکنان سهام عدالت که از ۱۴ اسفندماه مقابل ساختمان سازمان خصوصی‌سازی و وزارت اقتصاد آغاز شد و به هفتمین روز رسید.

اعتراض کارکنان سهام عدالت همچنان ادامه دارد

 • کارگران پتروشیمی مسجدسلیمان که کارفرمای آن شرکت چینی ووهان می باشد بدلیل وعده های دروغ و عدم پرداخت حقوق و پاداش کارگران توسط شرکت های نیرورسان ارژنگ ستبر تاراز، به ریاست داوودی، شیما سپاهان به ریاست کاظمی و وارگه سازان به ریاست اردشیری دست به اعتصاب زده‌اند که تاکنون نیز ادامه دارد.

سومین روز اعتصاب کارگران پتروشیمی مسجدسلیمان

 • کارگران واحد خدمات شهری زیراب ۳ ماه حقوق و مزایا خود را همراه با عیدی دریافت نکردند.
  این کارگران همچنین اضافه‌کاری ۵ ماه و سنوات سال ۹۷ را هم طلب دارند و سه ماه بیمه سال ۹۶ و دو ماه بیمه سال ۹۷ هم برای این کارگران پرداخت نشد که باعث شد کارگران این بخش که زیر نظر پیمانکاری فعالیت می‌کنند، در جلوی شهرداری زیراب تجمع اعتراضی برپا کنند.

تجمع اعتراضی مالکان زمین های اشغال شده توسط هوانیروز در تبریز

گزیده ای از اخبار اعتراضی روز گذشته را در اینجا بخوانید

پاسخ بدهید

ایمیل شما ظاهر نمی شود