سالگرد به خاک وخون کشیدن ۳۰هزار لاله سرخ ، سمبل آزادگی میهن

0 71

هموطنی از شیراز : امروز سالگرد به خاک وخون کشیدن ۳۰هزار لاله سرخ ، سمبل آزادگی میهن بود…. که یاد و خاطرشان تا ابد ماندگار خواهد بود…
این ماندگاری از نفس اولین زن مقاوم جبهه آزادیبخش ایران کاملا مشخص بود. صدایی که خونخواه نه تنها ۳۰هزار شهید سیاسی، بلکه دادخواه ۸۰میلیون نفر محبوس در زندان وطن، دادخواه مظلومیت و عدالت در ممالکی که آزادیشان توسط حکومت جبار بر فنا رفت.
امروز فهمیدم درخت زیبای آزادی قطعا با تلاش ها و ممارست ریئس جمهور درتبعیدم پربار خواهد شد. پس به خود بالیدم، براین آزادگی، براین وطن پرستی و براین مردانگی که مرز زن ومرد را ازبین برد.
امروز روز میثاق دوباره من بود با شهدای مظلوم ۶۷ با رئیس جمهور درتبعیدم که تا آخرین نفس برای آزاد سازی وطنم از چنگ خونخواران سفاک از پای ننشینم.

یک هموطن: برنامه شهدای قتل عام خیلی با شکوه بود، حتی بیشتر از برنامه کهکشان چون مردم این چیز ها رو نمیدونن و با این برنامه جنایت کاران افشا میشن و خیلی خوب بود.

دوستی از کرج: برنامه قتل عام را که دیدم خیلی گریه کردم ولی خوشحال شدم که نام و یادشان رو زنده کردند، اگرچه میدانم آنها همیشه زنده اند. درود بر خواهر مریم.

هموطنی از کرمان : در رابطه با قتل عامهای ۶۷ این رژیم طوری وانمود میکند که انگار هیچی نیست»!!

یک هموطن از تهران : مراسم خواهر مریم درباره قتل عام سال ۶۷ را ديدم اخبار جنایت سال ۶۷ باید به گوش همه به ویژه نسل جوان برسد. من خودم تا یک سال پیش هیچ اطلاعی درباره این اتفاق نداشتم. خیلی خوشحالم که با شما آشنا شدم. امیدوارم یک روز همدیگر را ملاقات کنیم. تلاش خانم رجوی قابل تقدیره.

دوستی از زنجان : از دیروز منتظرم جلسه خانم رجوی را ببینم، خدایا. واقعا در مقابل این جنایت هیچی نمیتونم بگم. به امید خدا و آگاهی جوانها. خدایا یک كم به امثال من دل و جرات بده!

پاسخ بدهید

ایمیل شما ظاهر نمی شود