روز دوم تجمع اعتراضی کارکنان دفاتر سهام عدالت

0

روز دوم تجمع اعتراضی کارکنان دفاتر سهام عدالت
روز سه شنبه ۲۹ خرداد ۹۷، جمعی از نمایندگان کارکنان تعاونی سهام عدالت کشور همراه با خانواده‌هایشان برای دومین روز متوالی در مقابل ساختمان وزارت اقتصاد و دارایی تجمع کردند.

با پیوستن جمع دیگری از نمایندگان کارکنان تعاونی سهام عدالت کشور برای همراهی همکاران خود، این تجمع اعتراضی وارد مرحله جدیدی شده است.

بامداد دیروز (۲۸ خرداد ماه) گروهی از کارکنان تعاونی سهام عدالت به نمایندگی از جمعیت هزار و پانصد نفری کارکنان دفاتر سهام عدالت در کشور با سفر به تهران، در اعتراض به ۳۹ ماه معوقات مزدی و امنیت شغلی در مقابل ساختمان وزارت اقتصاد و دارایی تجمع کرده بودند.

صبح امروز نیز این کارگران به همراه جمع دیگری از همکاران خود که از بامداد به جمع آنان پیوسته‌اند، به همراه خانواده‌هایشان بار دیگر مقابل ساختمان وزارت اقتصاد و دارایی دست به تجمع زده‌اند.

یکی از این کارگران معترض گفت : با وجود اینکه شب گذشته را با سختی در تهران به صبح رسانده‌ایم در صورت عدم رسیدگی به مشکلات‌مان توسط مسئولان ارشد دولتی و دریافت جواب قانع کننده، به تجمع خود ادامه می‌دهیم.

حدود هزار و پانصد کارگر در دفاتر مختلف تعاونی‌های عدالت کشور همزمان با اجرای طرح سهام عدالت با ۳۹ ماه مزد معوقه مشغول کار هستند که تعدادی از آنها را جانبازان یا خانواده‌هایی تشکیل می دهند که عزیزانشان را در جنگ ایران و عراق از دست داده اند.

پاسخ بدهید

ایمیل شما ظاهر نمی شود