دقایقی چند همراه با زیباترین دلنوشته های دوستان

0

این هفته نیز دوستان زیادی با نامه ها و دلنوشته ها و نکات بسیار زیبای خودشون ما رو غرق در شور و غرور و افتخار کردند.

در زیر برخی از این نامه ها رو به شما عزیزان تقدیم میکنیم:

نامه یک کانون شورشی از شیراز:

پدرم خیلی به مجاهدین ارادت داره و سیمای آزادی رو نگاه میکنیم. منم از سال گذشته یعنی دی ماه دنبال وصل به کانونهای شورشی بودم اماکسی رو پیدا نکردم، خود رفتم به دوستم گفتم من کانون شورشی هستم و با ماژیک شروع کردیم به شعار نویسی و اصلا نمیدانستیم چه کار باید بکنیم و به جایی وصل نبودیم اما در سیمای‌آزادی  میدیدم که چه کار میکنند و همان کار رو میکردم الان خدا رو شکر میکنم که تونستم به مجاهدین وصل بشم

نامه یک هموطن:

من به برادر مسعود ایمان دارم اگه به فکر قدرت بود دست رد به سینه خمینی نمیزد یا مسئولیت سازمان را به دیگران نمیداد یا خواهر مریم را به عنوان رئیس جمهور منتخب پیشنهاد نمیداد.اینها همه دلایلی هست که من اعتقاد دارم برادر مسعود به فکر قدرت نیست قدرت برای برادر مسعود مفهومی ندارد. این شایعات را رژیم پخش میکنه تا برادر و سازمان را پیش مردم بخصوص هواداران سازمان خراب کنه یا دو دل کنه ولی کور خونده؛ خلق جهان بداند مسعود رهبر ماست!

نامه یک هموطن از شیراز:

چقدر برادرمسعود زیبا و مهربون و چشمان عمیقی دارد. با چشمانش با آدم حرف میزنه، میترسم  این آرزو را بگور ببرم و او را نبینم. ارتش آزادیبخش کی میاید؟ هیچوقت به عکسهای مسعود دقیق نمیشدم، اینبار بمناسبت ۳۰دی دقیق شدم همش عشق بود و صداقت و فدا برای خلقش

نامه یک هموطن از تهران:

۳۰دی آزادی سمبل مقاومت وفدا بر همه‌ مجاهدان و مبارزان راه آزادی مبارك، روز قشنگ رهایی مبارک و خدا را شکر بخاطر داشتن برادر مسعود سردار بزرگ آزادی ایران، شیر همیشه بیدار، امید مردم ستمدیده و خلق در زنجیر ایران، خدا نگهدارش، امیدوارم هرچه زودتر قدمهایش به ایران برسه و دلهای این خلق ستمدیده روشن و امید زندگی و شور  و نشاط درجای جای وطن پرشود.

نامه یک هموطن از اهواز:

مجاهدین حق هستند، با اینکه این همه رژیم علیه شون حرف زده ولی من شک ندارم مجاهدین چون حق هستن موفق میشن. خیلی خوشم اومد آقای رجوی گفت خورشید پشت ابر نمیمونه و تا ابد نمیشه ملتی رو اسیر نگه داشت.خیلی دوست دارم در مورد موسی هم بدونم خیلی دوستش دارم. لطفا در سایتتون در مورد موسی خیابانی هم بنویسید.

 نامه دوستی از تهران:

من به شخصه برای مسعود رجوی خیلی احترام قائلم چون همه هست و نیستش را برای مبارزه گذاشت. هميشه تشخيصم از شناخت آدما اين بوده كه طرف شروع به صحبت كردن كنه وقدرت كلام ومنطق. وكوچك نفسی ويا هر ضعفی رو با توجه به زمان كافی برای شناختش تشخيص بدم. اون چيزی هم كه از بيرون شنيدم اكثرا بد گفتن از مسعود و مجاهدين. ولی  اينو بايد بگم كه حسم اين رو ميگه كه مسعود شخصی بوده كه هر جا حس كرده كه مسير دموكراسی درست پيش نميرفته جبهه گرفته با هر قيمتی كه بوده. رك بوده. و با وجود اينكه تنها كسی بوده كه با وجود تاوان دادن باز پس نرفته و بی چشمداشت برای آزادی ایران قدم برداشته.

نامه دوستی از مشهد:

یکی از کلیپهای ۳۰دی در مورد برادر مسعود رجوی رو دیدم احساس کردم از خوشحالی بال درآوردم، خدا را شکر میکنم که با مجاهدین آشنا شدم، یکی از آشنايانم از مجاهدین تعریف می کرد و گریه میکرد، بعد میگفت مجاهدین کسانی هستند که موقعی که به اعدام می بردند بهشون میگفتند بگوئيد که مجاهد نیستیم تا اعدام نشوید، اما آنها روی اعتقادشون پایدار بودند و با آغوش باز برای اعدام می‌رفتند.
در پایان بازهم شما رو دعوت میکنیم تا باهم شعری زیبا از دوست همیشگی مان «کاوه ایرانی» رو بخونیم:
‏روزهای خوب در پیشند
روزهای روشن فردا
روزهایی مملو از امید
روزهایی خوب و بی همتا
روزهای خوب پیروزی
روزهای خوب آزادی
روزهایی خالی از اندوه
روزهایی مملو از شادی
من یقین دارم که در راهست
روزهای خوب بارانی
از همین حالا مبارک باد
بر شما این عید ایرانی
عید آزادی مبارک باد
‏بر تمام خلق در زنجیر
عید پیروزی مبارک باد
بر زن و مرد و جوان و پیر

پاسخ بدهید

ایمیل شما ظاهر نمی شود