دانشجویان صنعت نفت بخاطر سه هفته اعتراض به کمیته انضباطی احضار شدند

0

دانشجویان صنعت نفت بخاطر سه هفته اعتراض به کمیته انضباطی احضار شدند
براساس گزارشات دریافتی از آبادان دانشجویان صنعت نفت بخاطر اعتراضاتی که جهت احقاق حقوقشان کردند  به کمیته انضباطی احضار شدند یکی از دانشجویان دانشکده صنعت نفت آبادان تاکید کرد: افرادی که هیچ ربطی به داستان تحصن و اعتراضات نداشتند هم به کمیته انضباطی دانشگاه احضار شدند.

یکی از دانشجویان دانشکده دانشگاه صنعت نفت آبادان در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری حکومتی  آنا گفت : دانشجویان همچنان به تحصن و اعتراضات خود ادامه می‌دهند و هیچ‌یک در کلاس‌های درس حضور پیدا نمی‌کنند. هفته گذشته آقای بی‌طرف معاون پژوهشی وزارت نفت به دانشگاه آمدند، اما به جای اینکه پاسخ قانع کننده‌ای به ما بدهند، دانشجویان را تحریک و تهدید کردند.
دانشجویان به دلیل اهرم‌های فشاری که بر روی آن‌ها وجود دارد قصد حضور در کلاس‌های درس را ندارند و قطعا به اعتراضات و تحصن‌های خود ادامه می‌دهند. بیش از 20 روز است که وضعیت ما تغییری نکرده و با وجود همه اعتراضات هنوز هیچ مسئولی حرف منطقی و حساب شده‌ای به ما نزده‌اند.

وی مدعی شد: زمانی که آقای بی‌طرف به دانشگاه آمدند نه حتی به دانشجویان بلکه به روسای دانشگاه و دانشکده نیز توهین کرد و به آن‌ها گفت سطح علمی شما همانند دانشجویان پایین است. علی‌رغم همه این هتاکی‌ها بازهم رئیس دانشکده و رئیس دانشگاه از اظهارات توهین آمیز معاون پژوهشی وزارت نفت حمایت کردند.

دانشجوی دانشگاه صنعت نفت توضیح داد: بعد از حضور معاون پژوهشی وزارت نفت و اعتراضات، دانشگاه سلف سرویس را به روی دانشجویان باز کردند و در روزهای اخیر نیز اینترنت دانشگاه را در دسترس دانشجویان قرار گرفت. متاسفانه کماکان دانشجویان را اتوبوسی به کمیته انضباطی فرا می‌خوانند حتی افرادی که هیچ ربطی به داستان تحصن و اعتراضات نداشتند هم به کمیته انضباطی دانشگاه احضار شدند.

پاسخ بدهید

ایمیل شما ظاهر نمی شود