خون مجاهدین گریبان اینها را خواهد گرفت

0

«حرفهای شما» این هفته رو با یاد شهیدان حماسه ۱۹ بهمن ۶۰ عاشورای مجاهدین به شما عزیزان تقدیم میکنیم، خونی که بقول یکی از دوستان گریبان اینها را خواهد گرفت.

 

نامه دوستی از تهران:

من هوادار مجاهدین نبودم  ولی ازشون خوشم میامد، همیشه یه حس خوبی بهشون داشتم، بعدش که دیگه جنگ شد و فعالیتهای مجاهدین رادیدم وبه حق ستایشون میکردم وکم کم علاقه خاصی بهشون پیداکردم.
جهان مدیونه مجاهدین است، سخنرانی مسعود در امجدیه چه عظمت وشکوهی داشت، خیانت شدبه مجاهدین وگرنه همان اوایل مجاهدین میتوانستند قدرت را در دست بگیرن، موسی خیابانی واشرف رجوی وهمسنگرانش بخاطرمردم وانقلاب ماندن وشهیدشدن، به هرحال خون بچه های مجاهدین گریبان اینها را خواهد گرفت.
رهبر یعنی همین، تو حساسترین شرایط باید یک تصمیم درست بگیرد که خدا رو شکر بجا تصمیم گرفت. آنقدر پایه های رژیم سست شده که بایک شورش همگانی به راحتی سرنگون میشن.

دوستی از شیراز:

نمیدانم گریه کنم یا بخندم؟ صدای برادر مسعود را که شنیدم دیدم حرفهایش را باید با زر نوشت و اقعا از اون بزرگان تاریخ است که مال زمانهای آینده است و خیلی جلوتر از زمان خودش هست. حیف که مردم ما در 57 او را درک نکردند، ولی حالا هرکس حرفهایش را می شنود باور دارد و قبول دارد.

نامه دوستی از تهران: 

به خدا آماده ام برای شهادت، ولی نه به سادگی! دوست دارم جوری شهید بشم مثل علی اکبر اکبری،  به خدا هرکس  شهادت اشرف و موسی رامیبینه دیگه  اصلا مردن برایش اهمیتی نداره، این روزها سالگرد شهادتشان نزدیک است وحتما فیلم وعکسهاشون رو تو گروهها زیاد پخش کنید.

نامه دوستی از اصفهان:

به همه خوانندگان سایت سلام برسانید و بهشون بگید من واقعا این درکی که الان نسبت به مجاهدین پیدا کردم هیچوقت نداشتم. من هیچ تصوری از فداکاری و کارهایی که مجاهدین کردن نداشتم. همیشه با خودم فکر می کنم من توان این فداکاری رو ندارم. کاش مردم ایران می فهمیدند که شما چه قیمتی برای آزادی آنها دادین.
من یکبار در دانشگاه سر شما صحبت کردم. خیلی ها از شما و عملکرد شما خبر دارن ولی میترسن بگن، من خودم همچین تصویری نداشتم که فضا هست ولی ترس باعث میشه کسی حرفی نزنه، بارها این رو از دوستان مجاهدم شنیده بودم ولی باور نمی کردم تا اینکه با چشم خودم دیدم.

نامه ای از مشهد:

مجاهدین مثل یک فرمول هستن! یعنی غیر قابل تغییرن!  واضح و شفاف و وقتی هرکس این متاع شفاف و زلال و انسانی رو ببینه نمیتونه منکرش بشه ولو اینکه تو هر عقیده و مذهب و تفکری باشه. مجاهدین همه جا رو بازی میکنن و تنها کسی که نمیتونه مجاهدین رو هضم کنه رژیمه چون رژیم دقیقا فرمولی مخالف فرمول مجاهدین داره که به هیچوجه باهم ترکیب و حل نمیشن.

نامه یک دوست: 

پدر من درست در همون سالی که برادر مسعود در زندان بود پدرم هم در زندان بود
یک چیز مجاهدین رونمیتونم بپذیرم اونم اینکه به راحتی از زن و بچه و زندگی گذشتن و من اگه همسرم در صف اعدام بود شک نکنید که خودم رو میکشتم! ولی نمیدونم مجاهدین چه قدرتی دارن و چه توانی برای فدا کردن دارن که در برابر این چیزها آنقدر مقاوم و محکم هستن
باید بگم این فرق بین من و یک مجاهده.

 

 

پاسخ بدهید

ایمیل شما ظاهر نمی شود