خلاصه‌ای از اعتراضات شهرهای مختلف میهن در ۱۸ آذر ۹۷

0

خلاصه‌ای از اعتراضات شهرهای مختلف میهن از نظر شما می‌گذرد:

اعتصاب و بستن جاده توسط رانندگان خشمگین شرکت حفاری جنوب در اهواز
از صبح روز یکشنبه ۱۸ آذر ۹۷، رانندگان استیجاری شرکت حفاری جنوب واقع در حاشیه اهواز در اعتراض به پرداخت نکردن حقوقشان و وضعیت نابسامان معیشتی اعتصاب کرده و اقدام به بستن جاده اهواز در محل سه راهی فرودگاه کردند.
ششمین روز اعتراضات در حسن آباد یاسوکند
اعتراضات برای ششمین روز در حسن آباد یاسوکند Yasukand (شهری در بخش کرانی شهرستان بیجار) در اعتراض به عملی نشدن وعده های دولت در قبال احداث کارخانه آهن اسفنجی هم چنان ادامه دارد. مردم عصبانی بخشدار را کتک زدن شوراها و دهیاری ها استعفا دادند.
ششمین روز اعتراضات در حسن آباد یاسوکندکارگران نیروگاه سیکل ترکیبی کاشان در اعتراض به پرداخت نشدن چندماه حقوق دست به اعتصاب زده‌اند.

جمعی از پیمانکاران شهرداری تهران در اعتراض به تاخیر در پرداخت مطالباتشان در خیابان بهشت مقابل شهرداری تهران تجمع کردند.
تجمع اعتراضی ساکنان یک روستای زاهدانی در اعتراض به تخریب خانه هایشان
ساکنان روستای نظر آباد منزلاب (از توابع شهر زاهدان) در دفتر مولانا عبدالحمید در اعتراض به تخریب بخش بزرگی از روستا (بیش از ۲۰ خانه) توسط اداره منابع طبیعی تجمع کردند.
لازم به ذکرست که روز شنبه ۱۷ آذر، ماموران منابع طبیعی با پشتیبانی نیروهای انتظامی به دستور موحدی راد دادستان در زاهدان به روستا یورش برده و خانه‌های مسکونی را تخریب کردند.
تجمع اعتراضی ساکنان یک روستای زاهدانیاعتصاب و تجمع اعتراضی کارکنان شرکت مس تخت گنبدکارکنان شرکت مس تخت گنبد در سیرجان در اعتراض به پایین بودن حقوق و مزایا در محل این شرکت دست به اعتصاب و تجمع زدند.
کارکنان شرکت مس تخت گنبدتجمع اعتراضی کارگران شهرداری برای چندمین روز متوالی در آبادان
ده ها تن از کارگران شهرداری آبادان برای چندمین بار با تجمع مقابل شهرداری مرکزی خواستار دریافت حقوق عقب افتاده خود شدند.
کارگران شهرداری آبادانکارگران کارگاه های صنف درب و پنجره سازی «یو.پی.وی.سی» در شهرستان جم در بوشهر اعتراض به عدم حمایت دولت از کارگاه های بومی در مقابل اداره صنعت،معدن و تجارت این شهرستان تجمع کردند

پاسخ بدهید

ایمیل شما ظاهر نمی شود