خلاصه‌ای از اعتراضات سراسری در شهرهای میهن ۲۸ آذر ۹۷

0

امروز چهارشنبه ۲۸ آذر ۹۷، اعتراضات سراسری در شهرهای مختلف نسبت به روزهای گذشته افزایش یافت تیتر برخی از این اعتراضات به شرح زیر است :

تجمع اعتراضی تاکسی داران بوکان

تعدادی از تاکسی داران بوکان در اعتراض به پایین بودن کرایه ها و پاسخ نگرفتن در مورد مطالباتشان در مقابل فرمانداری این شهر تجمع اعتراضی برپا کردند.

بوکان.تجمع اعتراضی تاکسی داران.970928

تجمع اعتراضی متقاضیان دریافت خودرو

متقاضیان دریافت خودرو در مقابل دفتر ایران خودرو در اعتراض به  افزایش  قیمت دریافتی و اخاذی کارگزاران حکومتی تجمع اعتراضی برپا کردند.

تهران.تجمع اعتراضی متقاضیان دریافت خودرو.970928

تجمع کارگران فضای سبز شهرداری منطقه ۳ خرم‌آباد

کارگران فضای سبز شهرداری منطقه ۳ خرم‌آباد در اعتراض به پرداخت نشدن چند ماه حقوق عقب افتاده خود، تجمع اعتراضی برگزار کردند.

خرم آباد.تجمع کارگران فضای سبز شهرداری منطقه ۳ خرم‌آباد ۹۷۰۹۲۸

تجمع اعتراضی کارگران‌ شهرداری دزفول

جمعی از کارگران فضای سبز شهرداری دزفول در اعتراض به دریافت نکردن حقوق های عقب افتاده شان، تجمع اعتراضی برگزار کردند.

دزفول.تجمع اعتراضی کارگران‌ شهرداری.970928

اعتصاب رانندگان اتوبوس زنجان

راننده های اتوبوس های خط واحد در زنجان در اعتراض به کمبود قطعه و لوازم یدکی  و وضعیت معیشتی  اتوبوس های خودشان را در اتوبان ۲۲-بهمن این شهر متوقف کردند.

تجمع اعتراضی خریداران خودرو سایپا

خریداران خودروهای ثبت نامی سایپا در اعتراض به غارت مبالغ هنگفتی از سرمایه شان دست به تجمع اعتراضی در مقابل این شرکت زدند.

شرکت سایپا سال پیش، پس از دریافت مبالغی هنگفت از مشتریان جهت تحویل خودرو ساندرو و گروه رنو ،از تحویل خودرو سر باز میزند و کسی پاسخگوی آوارگی مردم نیست

خانم مریم رجوی از مجامع مدافع حقوق بشر و از مردم و جوانان ایران خواستار حمایت از کارگران شدند

ایشان از جمله نوشتند:

از مجامع مدافع حقوق بشر و حقوق کارگران، سندیکاها و اتحادیه های کارگری در كشورهای مختلف میخواهم یورش وحشیانه به خانه های كارگران فولاد اهواز و دستگیریهای خودسرانه و جمعی آنان را محکوم و برای آزادی انان اقدام فوری كنند.

خانم مریم رجوی در توییت دیگری نوشتند:

عموم مردم به‌ویژه کارگران و جوانان و دانشجویان را به حمایت از کارگران اعتصابی و اعتراض به دستگیریها فرا‌ میخوانم. رمز پیروزی اعتلا و گسترش اعتراضها و قیام با پیشتازی کانونهای شورشی است.

پاسخ بدهید

ایمیل شما ظاهر نمی شود