اعتراض مردم سنندج حادثه دلخراش تصادف تانکر با اتوبوس

0 268

اعتراض مردم سنندج پس از حادثه دلخراش تصادف تانکر با اتوبوس
نیمه شب ۱۹تیر ۹۷، بر اثر برخورد یک تانکر سوخت با یک اتوبوس در خروجی ترمینال سنندج به سمت تهران تانکر مذکور منفجر شد که باعث آتش گرفتن اتوبوس و چند خودروی دیگر شد.

در این حادثه دلخراش اتوبوس به طور کامل در آتش سوخت و تاکنون ۲۷تن از هموطنانمان جان باخته‌اند و آمار کشته شدگان لحظه به لحظه افزایش می‌یابد.
این امر موجب خشم مردم شهر سنندج نسبت به ناامنی جاده‌ها گردیده است.
در این رابطه چیا کریمی کمک راننده می گوید: در لحظه اول انفجار من و یک نفر دیگر جلوی درب اتوبوس بودیم و بیرون پریدیم. بلافاصله انفجار اتفاق افتاد و دیگرچیزی یادم نمی آید. یک وانت جلوی اتوبوس بود که آنهم درجا آتش گرفت.

جزئیات قضیه از زبان رئیس پلیس راه از این قرار است:
در ساعت ۰۰:۳۰ بامداد امروز(چهارشنبه) یک دستگاه اتوبوس مسافربری در پایانه شهر سنندج در حال مسافرگیری بود که ناگهان یک دستگاه تانکر حامل موادسوختنی و خطرناک از پشت سر با اتوبوس برخورد کرده است.
این تصادف منجر به آتش گرفتن اتوبوس و فوت همه نفرات داخل اتوبوس میشود ولی تعداد آن کاملا مشخص نیست.
منطقه‌ای که حادثه در آن رخ داده جزء مناطق حادثه خیز در شهر سنندج است و طبق قانون، تردد شبانه این وسایل نقلیه ممنوع است و صدور مجوز برای این تانکر حامل سوخت جای سوال دارد.

بر اثر تصادف سنگین تانکر سوخت با یک اتوبوس و آتش گرفتن آن، و جان باختن شمار زیادی از مسافران، مردم خشمگین سنندج با مشاهده این حادثه، به خیابان ریخته و با نیروها و ماموران انتظامی درگیر شدند.
مردم یکی از خودروهای انتظامی را واژگون کردند.

 

پاسخ بدهید

ایمیل شما ظاهر نمی شود