تنها راه حل سرنگونی کانونهای شورشی هستند

0

نامه یک هموطن: تنها راه حل سرنگونی کانونهای شورشی هستند که باید جلودار قیام باشند و من با تمام وجودم ایمان دارم و اگر به این ایمان نرسیده بودم که الان اینجا نبودم.

مثل سابق منتظر بودم که رضا پهلوی بیاید نجاتمان دهد!!! من قدرت مجاهدین را درزندان فهمیدم چون هر بازجو و ماموری تلاش میکرد به من بفهماند که مجاهدین جنایتکار هستند آنقدر ترسیده بودند که درچشمانشان دیده میشد و بطورواقعی اگر از مجاهدین نمیترسیدند چرا ۷ نفر سراغ من برای دستگیری آمده بودند و من احساس غرورمیکنم وما تو مکتب مجاهدین درس آزادی آموختیم غیر از این بود که مجاهد نبودیم.

 

يك هموطن از شیراز: امید وارم و مشتاقم که انقلاب زودتر اتفاق بیفته وتا شما رفیقان شفیقم را زودتر ببینم و از سر شوق اشک بریزم. چه زیباست آن لحظه شیرین دیدار.

 

دوستی از تهران: سلام مرا به شیرمرد ایران زمین برسانید و بگویید مشتاق دیدارش هستیم.

 

دوستی از شیراز: سیمای آزادی از نظر من حرف دل تمام ایرانی هاست و درد دل کسانی که رنج کشیدند. البته دیگر سلطنت طلب ها در ایران جایی ندارند. امیدوارم آزادی برای ایران زودتر فراهم بشود. اما این آزادی به بهای گزافی براشون تموم میشود.

پسر شاه خودش را به  سپاه فروخته است، این فرد یک آلت دست هست اما از این جهت میگم که بهای آزادی برای ما زیاد است چنین آزادی بهای سنگینی دارد. خمینی حتی به نزدیک ترین کسان خودش که در انقلابش کمکش کردن رحم نکرد.

 

دوستی از تهران: پیام آقای رجوی رو گوش کردم. نمیدونم چی توی کلماتش هست که اینقدر امید و انگیزه به آدم میده. خیلی دلم میخواست یه کاری میکردم ولی شرمنده ام دستم خیلی خالی هست…. ایشالا بتونم یه روزی از این شرمندگی در بیام.

پاسخ بدهید

ایمیل شما ظاهر نمی شود