تظاهرات مردم اهواز در اعتراض به بی عملی حکومت در تأمین خدمات و امکانات به سیلزدگان

گزارش تصویری

0

جوانان و مردم خشمگین از ستم و غارت آخوندی،‌ در شلنگ‌آباد، مردم عین و ملاشیه اهواز به خیابانها ریختند
مردم در شلنگ آباد اهواز در اعتراض به بی عملی حکومت در تأمین خدمات و امکانات به سیلزدگان و همچنین باز کردن سیل‌بندها به سمت زمینهای کشاورزی و خانه‌های مسکونی مردم، با شعار الله اکبر به خیابان آمدند و دست به تظاهرات زدند. تصاویر ارسالی از اهواز انبوه مردم معترض را نشان میدهد که با وجود تاریکی هوا همچنان در خیابانها به اعتراض خود ادامه میدهند. این تصاویر همچنین نشان میدهد که حکومت در وحشت از خیزش مردم اهواز یگانهای ویژه خود را برای مقابله با تظاهرات به صحنه اعزام کرده است.

مردم و جوانان خشمگین در ملاشیه اهواز با شعارهای برو گمشو، اهواز آزاد باقی می‌ماند، نسبت به حضور پاسدار محمدرضا نقدی در این منطقه دست به تظاهرات زدند و او را وادار به ترک محل کردند. مردم همچنین شعار می‌دادند «خوزستانو آب برده مسئولانو خواب برده». پاسدار محمدرضا نقدی معاون اجتماعی، فرهنگی سپاه پاسداران و سرکرده سابق بسیج و یکی از جنایتکارترین سرکردگان سپاه است.

غروب امروز جمعه ۲۳فروردین مردم شلنگ آباد اهواز در اعتراض به بی‌عملی حکومت در تأمین خدمات و امکانات به سیلزدگان و همچنین باز کردن سیل بندها به سمت زمینهای کشاورزی و خانه‌های مسکونی، دست به تظاهرات زدند.

بعد ازظهر امروز مردم در عین دو(سیدکریم) غرب شهر اهواز در اعتراض به عدم هدایت آب به هورها و نبودن امکانات برای ساختن سیل بندها دست به تظاهرات زدند. آنها شعار می‌دادند «این سرزمین شیرمردانی دارد که کسی نزدیک آن نخواهد شد» و آنها «خواستند ما ذلیل شویم اما نشدیم».

تظاهرات مردم در اعتراض به رژیم آخوندی پس از تاریکی در برخی مناطق اهواز ادامه دارد.

 

تظاهرات مردم شلنگ آباد

 

تظاهرات مردم اهواز و یورش گارد ضد شورش

تظاهرات شبانه مردم اهواز در اعتراض به بی عملی حکومت

اهواز – حضور نیروهای سرکوبگر در خیابان

در جریان این تظاهرات ر پلاکاردهایی در دست جوانان بود که روی آنها نوشته بودند:

شش میلیون اهوازی در معرض خطر

اهواز در حال غرق شدن است

اهواز به کمک نیاز دارد

پاسخ بدهید

ایمیل شما ظاهر نمی شود