دومین روز تحصن کارکنان بیمارستان خمینی کرج

0

دومین روز تحصن کارکنان بیمارستان خمینی کرج
روز چهارشنبه ۲۳ خرداد ۹۷، کارکنان بیمارستان خمینی در کرج، برای دومین روز متوالی دست به تحصن زدند. این معترضین به عدم پرداخت حقوق و مزایای خود اعتراض دارند.

تجمع اعتراضی کارکنان بیمارستان خمینی در کرج در صورتی شکل گرفته که کارکنان اذعان می کنند که طی ۲ سال اخیر با بدبختی گذران کرده و قریب به ۶ماه نیز حقوق دریافت نکرده اند.
تاخیر در پرداخت مطالبات، حدود ششصد خانواده را با مشکل مواجه کرده است.

به گفته یکی از کارکنان از ابتدای سال جاری تا کنون فقط یک‌بار مبلغی به عنوان علی‌الحساب به حسابشان واریز شده و مشخص نیست چه زمانی قرار است باقی مطالبات مزدی آنها پرداخت شود.

یکی دیگر از پرسنل این بیمارستان با بیان اینکه هیچ کس صدای ما را نمی‌شنود، گفت: همه ما به اطرافیان و بانک‌های مختلف مقروضیم. هر ماه، زمان بازپرداخت وام‌های ما می‌رسد اما پولی در بساط نیست که بپردازیم. در نتیجه بیشتر بدهکار می‌شویم. به همه نهادهای ذیربط هم مراجعه کرده‌ایم اما پاسخی نگرفته‌ایم.

علیرغم تجمع کارکنان این مرکز درمانی تا کنون مشکل این پرسنل حل نشده است و نزدیک به ۲سال است که این مجموعه با مشکلات فراوانی دست و پنجه نرم می کند. فارغ از پرداخت نکردن حقوق و اخراج پرسنل، اخیرا با تحریم شرکت های دارویی و نرم افزاری، حتی امکان انجام یک کار اداری کوچک در این مجموعه با مشکلات فراوانی مواجه می شود.

لازم به یادآوری است که کارکنان بیمارستان خمینی تا کنون بارها برای رسیدن به خواسته هایشان دست به اعتراض و تحصن زده اند اما تا کنون هیچ پاسخ مشخصی به آنها داده نشده است.

پاسخ بدهید

ایمیل شما ظاهر نمی شود