تجمع و اعتراضات روز ۲۵ دی ماه ۹۶

0

تجمع و اعتراضات روز ۲۵ دی ماه ۹۶
اردبیل-
روز یکشنبه ۲۴ دی۹۶، رانندگان تاکسی سبز جلوی فرمانداری اردبیل بخاطر زورگویی سپاه دست به اعتصاب زدند

رانندگان تاکسی سبز جلوی فرمانداری اردبیل

کوار فارس- صبح امروز دوشنبه ۲۵ دی ماه ۹۶، دراویش گنابادی ساکن کوار استان فارس، در اعتراض به بازداشت دراویش گنابادی در شهرهای مختلف ایران، در مقابل فرمانداری در این شهرستان تجمع کردند و با مأموران سرکوبگر نیروی انتظامی درگیر شدند مأموران سرکوبگر انتظامی با استفاده از باتون، شوکر و گاز اشک‌آور به طرز وحشیانه‌یی به دراویش گنابادی در کوار فارس حمله کردند و تعدادی را مجروح و دستگیر کردند. در جریان تجمع ذبیح‌الله گُردپور، عبدالله رضاییان و محسن آزادی‌فر از دراویش گنابادی بازداشت و تعدادی نیز زخمی شدند.

کنگان- امروز ۲۵ دی۹۶، کارگران پیمانکاری فازهای ۲۲، ۲۳ و ۲۴ پارس جنوبی واقع در کنگان، برای دومین روز متوالی دست از کار کشیدند و در محوطه کارگاه دست به تجمع زدند.

کارگران پیمانکاری

رضوانشهر- روز یک‌شنبه ۲۴دی‌ ماه ۹۶، اعتصاب کارگران شرکت ژیان در سد شفارود واقع در رضوانشهر که در اعتراض به پرداخت نشدن ۷ماه حقوق و چندین ماه بیمه و دیگر مزایا آغاز شده بود در حالی هشتمین روز خود را سپری کرد که هیچ‌یک از کارگزاران رژیم آخوندی برای پاسخگویی نیامده است.

اعتصاب کارگران شرکت ژیان

هفت تپه- اعتصاب کارگران نیشکر هفت تپه از ساعت هشت وسی دقیقه امروز، دوشنبه  مورخ ۲۵ دیماه سال ۹۶ ، از اداره تعمیر و نگهداری ماشین آلات شروع شد. در ادامه کارگران کارخانه و سایر بخش ها به جمع هم طبقه های خود پیوستند. در این اعتصاب کاظمی – مدیر عامل شرکت – صحبت کرد او همچون گذشته وعده های تو خالی را تکرار کرد.

اعتصاب نیشکر هفت تپه

پاسخ بدهید

ایمیل شما ظاهر نمی شود