تجمع رانندگان اسنپ مقابل ساختمان شرکت دراعتراض به نرخ پایین کرایه ها

0

تجمع رانندگان اسنپ مقابل ساختمان شرکت دراعتراض به نرخ پایین کرایه ها و حذف برخی از تسهیلات ارائه شده به رانندگان 

 

رانندگان اسنپ در اعتراض به کاهش کرایه‌ها، نقض حریم خصوصی تلفن همراه رانندگان و حذف برخی تسهیلات ارائه‌شده به رانندگان  مقابل دفتر این شرکت در خیابان گاندی تجمع کردند.در همین رابطه جهت سرکوب و جلوگیری از گسترش اعتراضات . پلیس در محل تجمع مستقر گردید.

 

در روزهای گذشته اسنپ از رانندگانش خواسته بود مسیریاب ویز را از گوشی‌های خود پاک کنند. رانندگان این موضوع را نقض جریم خصوصی خود می‌دانند. شرکت اسنپ هم مدعی شده از طرف مقام‌های قضایی از آنها خواسته شده تا از این مسیریاب استفاده نکنند.

 

اغلب شرکت‌های مسافربری آنلاین در دنیا پس از یک دوره ماه عسل با مشتریان و رانندگانشان با نارضایتی آنها مواجه می‌شوند. اوبر، نمونه جهانی اسنپ و تپسی مدت‌هاست با نارضایتی رانندگانش از کاهش درآمد آنها و افزایش سهم شرکت از کرایه‌ها، بیمه‌نشدن رانندگان و امتیازدهی‌های ناعادلانه دست به گریبان است.

 ملاحظه:‌  اسنپ، سامانه هوشمند حمل‌ونقل، پل ارتباطی میان مسافر و هم‌راه (راننده) است و راهکاری سریع و ساده برای درخواست خودرو و موتورسیکلت به شمار می‌رود. با درخواست خودرو یا موتورسیکلت در این اپلیکیشن، پس از مشخص کردن مبدا و مقصد، نزدیک‌ترین اسنپ به نشانی داده شده می‌آید

تجمع رانندگان اسنپ مقابل ساختمان شرکت دراعتراض به نرخ پایین کرایه ها

 

پاسخ بدهید

ایمیل شما ظاهر نمی شود