تجمع اعتراضی کارگران پیمانی شرکت آب و فاضلاب روستایی دشتستان

0

صبح روز دوشنبه ۸ بهمن ماه ۹۷، کارگران پیمانی شرکت آب و فاضلاب روستایی دشتستان ، در اعتراض به پرداخت نشدن مطالبات معوقه، در محوطه این شرکت دست به تجمع اعتراضی زدند.

نماینده این کارگران گفت: ما حدود ۳ ماه حقوق کاری خود را دریافت نکرده ایم و پیمانکار نیز به این موضوع توجهی ندارد. علاوه بر این عیدی و مرخصی پایان سال و سابقه سنوات که این مرخصی و سنوات خود هر کدام یک پایه حقوق محسوب می شوند.

وی ادامه داد: مدیرعامل آب روستایی استان و ریاست این اداره در شهرستان باید این موضوع را پیگیری کرده و حقوق و مطالبات معوقه ما را از پیمانکار طلب نماید. ما همه بدهکار بانک هستیم و اقساط پرداختی به تعویق افتاده و هزاران مشکل معیشتی دیگر داریم. اجناس موردنیاز خود را از سوپرمارکت به صورت نسیه می خریم و در دفتر یادداشت می کند، و پس از چند ماه به قیمت روز همه را حساب می کند. مگر ما چقدر توان مالی داریم؟

وی با اشاره به اینکه به کارگری که در خدمت مردم است هیچ توجهی نمی شود، گفت: ما کارمان را دوست داریم، و علاقه مندیم که به مردم خدمت نماییم. ما به کار خود افتخار می کنیم، اما انتظارمان از مسئولین این است که پول و مطالبات ما را از طلب پیمانکار کسر نموده و به ما پرداخت کند، زیرا کارفرما اداره آب و فاضلاب روستایی است.

پاسخ بدهید

ایمیل شما ظاهر نمی شود