تجمع اعتراضی کارگران و دامداران شرکت لبنیاتی در مقابل استانداری گرگان

0

صبح روز چهارشنبه اول اسفند ۹۷، تعدادی از کارگران و دامدارانی که در یک شرکت لبنیاتی واقع در شهرک صنعتی شهرستان آق‌قلا فعالیت می‌کردند در اعتراض به پرداخت نشدن حقوقشان در مقابل درب استانداری گرگان تجمع کردند.

یکی از کارگرانی که به دلیل دریافت نکردن حقوق از یکی از شرکت‌های لبنیاتی شهرستان آق‌قلا اعتراض کرده بود گفت: حدود ۶۰نفر کارگر در تاریخ دوم خردادماه سال ۱۳۹۶مشغول به فعالیت در این شرکت بودند و به دلیل اینکه شرکت نتوانست مطالبات کارگران را پرداخت کند کارگران به نشانه اعتراض از عدم دریافت حقوقشان در تاریخ آذر و دی‌ماه سال ۱۳۹۶ از شرکت لبنیاتی شهرستان آق‌قلا بیرون آمدند.

وی ادامه داد: در سال ۱۳۹۶ما به مسوولان نامه نوشتیم که عید نوروز نزدیک است و کارگران به این پول به شدت احتیاج دارند لطفا پیگیری شود و جلساتی در این زمینه گذاشته شد که متاسفانه به هیچ نتیجه‌ای نرسید.

مجموعا ۱۱۰کارگر در این کارخانه مشغول به کار هستند که موفق به دریافت معوقات خودمان نشدیم و تقریبا ۲.۵ میلیارد تومان معوقات کارگران و پرسنل شرکت لبنیاتی شهرستان آق‌قلا است که اگر محاسبه کنیم ۱۹ماه این کارگران از این شرکت طلبکار هستند.

پاسخ بدهید

ایمیل شما ظاهر نمی شود