تجمع اعتراضی کارگران شهرداری مصیری نسبت به عدم پرداخت مطالبات مقابل دادگستری رستم

0

روز یکشنبه ۲۰ مرداد ۹۸، کارگران شهرداری مصیری در شهرستان رستم استان فارس در اعتراض به عدم پرداخت مطالباتشان از طرف پیمانکار دست به تجمع اعتراضی در مقابل دادگستری این شهرستان زدند.
یکی از کارگران حاضر در تجمع گفت: مطالبات کارگران ۴۰۰ میلیون تومان طبق حکم اداره کار شهرستان رستم میباشد.

وی افزود: حق هر کارگر معادل ۷ میلیون تومان میباشد که پرداخت نشده و اعتراض آنها به این موضوع پس از ۸ ماه هنوز به نتیجه نرسیده است.

کارگران شهرداری مصیری می‌گویند که در این شرایط وخیم اقتصادی وگرانی‌های افسارگسیخته، همین حقوق ناچیز هم به دست ما نمی‌رسد؛ بچه‌هایمان گرسنه‌اند و نان خالی هم در سفره‌هایمان پیدا نمی‌شود.

لازم به ذکر است که پرداخت نشدن حقوق و مطالبات عقب‌افتاده کارگران و وعده و وعیدهای مسئولان و پیمانکاران شهرداری این کارگران زحمتکش را به ستوه آورده است.

همچنین وضعیت وخامت‌بار معیشتی و پرداخت نشدن حقوق کارگران بدون هیچ حمایت قانونی از آنها توسط مسئولان شهرداری‌ها و مقامات قضائی، جان کارگران محروم را به لب رسانده است. در هفته‌های اخیر مردم شاهد تجمعات اعتراضی کارگـران شهرداری‌ها در نقاط مختلف کشور بوده‌اند.

ناگفته نماند که خواسته‌های این کارگران محروم، آگاهانه توسط مسئولان نادیده گرفته می‌شود. یادآوری می‌شود که در تاریخ ۱۹ مردادماه امسال ۱۰۰ نفر از کارگـران شهرداری مریوان اقدام به تجمع اعتراضی کردند.

پاسخ بدهید

ایمیل شما ظاهر نمی شود