تجمع اعتراضی کارگران شهرداری بروجرد

0

تجمع اعتراضی کارگران شهرداری بروجرد
صبح روز یکشنبه ۲۷ خرداد ۹۷، جمعی از کارگران خدماتی و فضای سبز شهرداری بروجرد در اعتراض به چندین ماه معوقات مزدی در مقابل ساختمان شهرداری این شهر تجمع کردند.

در این تجمع که از ساعت ۸صبح مقابل ساختمان شهرداری بروجرد برگزار شد، صدها نفر از کارگران خدماتی و فضای سبز شرکت داشتند.
به گفته کارگران دستمزد آن‌ها از مهر ماه سال گذشته پرداخت نشده و در شرایط کنونی به هیچ وجه توانایی تامین هزینه‌های زندگی را ندارند.

کارگران شهرداری بروجرد در ادامه میگویند: تا این لحظه شهرداری هیچ برنامه‌ای برای پرداخت حداقل بخشی از مطالباتمان را نداشته و از مدتها قبل برای جبران بخشی از طلب مالی خود به کارگران، بن کارت‌های خرید به آنها داده اما این موضوع مورد رضایت کارگران نیست.

این کارگران می‌گویند: بی‌توجهی مسئولان شهری به پرداخت مطالبات آنها باعث شده آنها پیش از این نیز در چند نوبت مقابل ساختمان شهرداری و شورای شهر بروجرد تجمع اعتراضی برپا کنند.

کارگران میگویند: با وجود آنکه مسئولان از وضعیت بد مالی ما باخبر هستند اما متاسفانه نه مدیران شهری و نه سایر مسئولان به موضوع ورود نمی‌کنند و تنها خود را کنار کشیده‌اند.

این وضعیت در حالی است که در شهرداری بروجرد بیش از یکهزار و ۷۰۰ کارگر و کارمند شاغل هستند که اکثرا حقوقشان را با تاخیر دریافت می‌کنند.

 

پاسخ بدهید

ایمیل شما ظاهر نمی شود