تجمع اعتراضی کارکنان بیمارستان خمینی مقابل استانداری البرز

0

صبح روز چهارشنبه ۱۴ آذر ۹۷، کارکنان بیمارستان خمینی کرج در اعتراض به پرداخت نشدن ۱۲ ماه حقوق معوقه خود در مقابل استانداری البرز در کرج تجمع اعتراضی برپا کردند.

کارکنان بیمارستان خمینی کرج تاکنون ۳۳ بار دست به تجمع زده‌اند اما مسئولین حکومتی هرگز پاسخگوی آنها نبوده و به خواسته‌هایشان اهمیتی نداده‌اند.

کارکنان معترض بیمارستان در تجمع خود شعار می‌دادند:
دیگه تمومه صبر ما، خدا برس به داد ما
وزیر بهداشت کجاست، بیمارستان رو هواست

قاسم طاهری، نائب رئیس شورای کار بیمارستان خمینی کرج با بیان اینکه سی و سومین تجمع کارکنان این بیمارستان مقابل استانداری البرز برگزار شد گفت: برخی مشکلات این بیمارستان را غیرقابل حل می‌دانند در حالی که اقتصاد درمان در شرایط فعلی از سودمندترین فعالیت‌هاست و به خاطر همین است که پزشکان چندان تمایلی به مهاجرت به خارج از کشور ندارند.

طاهری افزود: بیمارستان در بهترین موقعیت مکانی قرار گرفته و از برند، تجهیزات و پزشکان و پرسنل عالی برخوردار است اما متأسفانه به علت سوءنیت یا سوءمدیریت به چنین وضعیتی گرفتار شده است.

وی ادامه داد: برخی مشکل این بیمارستان را ناشی از دولتی شدن تعرفه‌ها می‌دانند اما در همان ابتدای تغییر تعرفه‌ها، پیشنهادهای کاربردی زیادی به مسئولان داده شد اما گویا برخی خواهان حل مشکل نبودند.

 

 

پاسخ بدهید

ایمیل شما ظاهر نمی شود