تجمع اعتراضی پرسنل و کارکنان بیمارستان خمینی کرج و مسدود کردن خیابان

0
روز دوشنبه ۲۷خرداد ۹۸ پرسنل و کارکنان بیمارستان خمینی کرج، در اعتراض به پرداخت نشدن ماه ها حقوق شان در مقابل سازمان همیاری شهرداری در بلوار بلال تجمع کردند. این تجمع اعتراضی موجب مسدود شدن کامل خیابان موسوم به هفت تیر کرج شد.
یادآوری می‌شود که کارکنان بیمارستان موسوم به خمینی کرج در سال قبل در چندین مرحله در اعتراض به پرداخت نشدن ۱۲ماه حقوق عقب‌افتاده و بلاتکلیفی بیمارستان در حیاط بیمارستان هم تجمعاتی برگزار کرده بودند . وضعیت کارکنان و پرستاران این بیمارستان همچنان دربلاتکلیفی مانده و  کسی پاسخگوی مشکلات کارکنان بیمارستان نیست
بخشی از اعتراضات کارکنان بیمارستان موسوم به خمینی کرج درسال ۹۸ ذیلا آورده می‌شود:
سه شنبه ۳۱اردیبهشت ماه ۹۸ -کارمندان و پرستاران بیمارستان موسوم به خمینی کرج در اعتراض به پرداخت نشدن حقوق و دستمزد، بار دیگر در مقابل این بیمارستان تجمع اعتراضی برگزار کردند.
همچنین روز شنبه ۲۱اردیبهشت ۹۸ پرسنل بیمارستان موسوم به خمینی کرج در اعتراض به وضعیت بلاتکلیف و پرداخت نشدن مطالبات و حقوقشان در مقابل این بیمارستان تجمع اعتراضی برگزار کرده بودند..
بیمارستان خمینی از سال گذشته با مشکلات زیادی مواجه و به حالت نیمه‌تعطیل درآمده است و گفته شده بدهی این بیمارستان به ۱۲۰ میلیارد تومان می‌رسد که بخشی از آن مربوط به معوقات حقوق پرسنل است. این بیمارستان در حال حاضر دارای به روزترین تجهیزات در بخش قلب و آنژیوگرافی است.

پاسخ بدهید

ایمیل شما ظاهر نمی شود