تجمع اعتراضی معلمان آموزش و پرورش منطقه اسفرورین

0

صبح روز پنج‌شنبه ۱۸ بهمن ۹۷، معلمان آموزش و پرورش منطقه اسفرورین دراستان قزوین دراعتراض به وعده های دروغین تعاونی مسکن و عدم رسیدگی و بی‌توجهی دستگاه قضایی استان بعد از گذشت ۱۲سال، مقابل استانداری تجمع اعتراضی برگزار کردند.

معلمان خواستار تعیین‌تکلیف در خصوص زمین های خریداری شده خود که همزمان به خریداران دیگر فروخته شده است، می‌باشند.

یکی از اعضای هیات مدیره تعاونی مسکن فرهنگیان اسفرورین در این خصوص گفت: ۱۲۰ فرهنگی این منطقه در سال ۸۷، مبلغ ۱۲۰ تا ۱۵۰میلیون ریال جهت خرید یک قطعه زمین مشاع در شهرک عارف قزوین پرداخت می‌کنند که مبلغ کل پول واریزی ۱۱ میلیارد ریال است.

ذبیح الله عمویی افزود: پس از مدتی از واریز این مبالغ چند معارض برای این زمین پیدا شد که یکی از آنها شورای حل اختلاف بود. فرهنگیان این منطقه در آن سال برای خانه‌دارشدن اموال خود را فروخته و مبلغ را واریز کردند اما در این سالها همچنان نه به زمین خود و نه پول خود رسیده‌اند.

مدیرعامل تعاونی مسکن فرهنگیان اسفرورین نیز در این خصوص گفت: این مساله در اثر تبانی مدیرعامل سابق هیات مدیره با فروشنده اصلی زمین که از اقوام نزدیکش بوده اتفاق افتاده و برای آنکه اعضای تعاونی متوجه نسبت فامیلی آنها نشوند شخص ثالثی را به ما معرفی کردند که متاسفانه تمام اسناد تعاونی به نام او امضا شده است.

احمدرضا مهرعلیان افزود: این زمین هم اکنون با وجود شکایتهای ما در آن سالها تکمیل و تحویل شورای حل اختلاف شده و شکایت ما همچنان بلاتکلیف مانده و تاکنون نتوانستیم به نتیجه‌ای برسیم.

وی اضافه کرد: در طول این مدت پس از شکایت ما از افراد و مسببین این امر تنها همین شخص سوم محکوم شد که او هم بعد از یک دوره زندان هم اکنون با قید وثیقه آزاد است.

توضیجات: شهر اسفرورین از توابع شهرستان تاکستان استان قزوین می‌باشد.

پاسخ بدهید

ایمیل شما ظاهر نمی شود