تجمع اعتراضی متقاضیان مسکن مهر در تهران به برآورده نشدن مطالباتشان

0

تجمع اعتراضی متقاضیان مسکن مهر در تهران در روز دوشنبه ۲۷خردادماه ۹۸ در حالی برگزار شد که تعدادی از اعضای تعاونی مسکن حوزه ستادی وزارت بازرگانی که از متقاضیان در اعتراض به برآورده نشدن مطالباتشان در مقابل اداره کل راه و شهرسازی استان تهران نسبت به عدم واگذاری زمین معترض بودند.

معترضان بنری در دست دارند که بر روی آن نوشته شده بود:
سال ۹۳ مبلغ ۲ میلیارد تومان به حساب اداره کل راه و شهرسازی استان تهران واریز شده اما واگذاری زمین به تعاونی مذکور انجام نشده است،چرا واگذاری زمین به تعاونی مسکن حوزه ستادی وزارت بازرگانی انجام نمیگیرد، تعاونی مسکن حوزه ستادی وزارت بازرگانی.

همچنین لازم به یادآوریست که سال گذشته نیز در آبان ماه، بیش از ۱۰۰ نفر از متقاضیان مسکن مهر فازهای ۸، ۱۱ و ۵ مسکن مهر پردیس در اعتراض به تاخیر در تحویل دادن خانه هایشان، مقابل ساختمان مرکزی وزارت راه و شهرسازی رژیم تجمع کردند.
این درحالی بود که محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی از حمایت تمام قد دولت برای تکمیل و افتتاح واحدهای مسکن مهر در زمان رای اعتماد گرفتن از مجلس، عنوان کرده بود.

بنابر  این گزارش این متقاضیان عنوان می‌کردند که علی رغم واریز آورده‌های خود، همچنان پروژه‌های مسکن مهر در شهر پردیس به صورت لاک‌پشتی پیش می‌رود، به طوری که برخی از کارگاه‌های مسکن مهر تعطیل و برخی به صورت بسیار محدود در حال کار کردن هستند.
یکی از متقاضیان فاز ۸ مسکن مهر پردیس با بیان اینکه برخی از کارگاه‌های مسکن مهم ماه‌ها تعطیل است، گفت: تعدادی از پروژه‌ها افتتاح شده، اما تعدادی به صورت نیمه کاره رها شده و حتی سالی یک آجر هم بر روی دیوار هم بر روی هم گذاشته نشده است.

پاسخ بدهید

ایمیل شما ظاهر نمی شود