تجمع اعتراضی جمعی از مردم علیه امام جمعه برکنار شده در بندرعباس

0
روز پنجشنبه ۲۷ تیر ۹۸، یک‌هفته پس از برکناری آخوند غلامعلی نعیم‌آبادی نماینده خامنه ای و امام‌ جمعه بندرعباس، جمعی از مردم این شهر علیه وی دست به تجمع اعتراضی زدند.
تجمع کنندگان که سرمایه‌گذاران یک مجتمع در کنار ساحل هستند، به دریافت پول توسط امام‌ جمعه و ساخته نشدن مجتمع اعتراض داشتند.
تجمع کنندگان یک بنر در دست داشتند که روی آن خطاب به امام جمعه برکنار شده بندرعباس نوشته شده بود:
«درست کردن مصلی و مسجد با پول حق الناس هنر نیست. چراغ مصلی را روشن ولی چراغ خانه ۳۲۰ خانواده شریف و زحمتکش را خاموش کردید».
یکی از معترضین در این رابطه گفت: «معترضین مجوز ساخت یک مجتمع را در کنار ساحل بندرعباس از شهرداری گرفتند که در اواسط کار ‘نعیم آبادی’ امام جمعه سابق مانع کار شده و تقاضای پول کرده است! نامه‌های زیادی به تهران ارسال شد تا این‌که هفته پیش ‘نعیم آبادی’ برکنار شد.
معترضین که مجوز شهرداری دارند اما به دلیل مخالفت امام جمعه سابق هم‌چنان نمی‌توانند مجتمع را بسازند، امروز علیه ‘نعیم‌آبادی’ دست به تجمع اعتراضی زدند. ‘نعیم‌آبادی’ پول مردم را گرفته و با آن مسجد ساخته است!»
شهر بندرعباس مرکز استان هرمزگان در جنوب ایران است. شهر بندرعباس در بخش مرکزی شهرستان بندرعباس قرار دارد و یکی از نام‌های پیشین آن بندر گمبرون بوده‌است.
بندرعباس به دلیل شرایط خاص خود همواره پذیرای مهمانان زیادی از اقصی نقاط ایران است و جمعیت این شهر در فصل‌های مختلف سال متفاوت است

پاسخ بدهید

ایمیل شما ظاهر نمی شود