تجمع اعتراضی اعضای تعاونی مسکن کارگران برق در مقابل قوه قضاییه

0
روز دوشنبه ۲۴ تیر ۹۸، اعضای تعاونی مسکن کارگران برق تهران در اعتراض به ۲۷ سال بلاتکلیفی بعد از خرید زمین در فاز پنج هشتگرد، در مقابل حوزه ریاست قوه قضاییه در خیابان ولیعصر، روبه‌روی کلانتری جامی تجمع اعتراضی برپا کردند. شمار افرادی که از طریق این تعاونی اقدام به خرید زمین کرده‌اند، ۲۰ هزار نفر است.
قابل توجه که: اعضای تعاونی مسکن کارگران شرکت برق تهران در اعتراض به بلاتکلیفی ۲۰ هزار نفر از کارگران و افرادی که سالها از موعد تحویلی آپارتمان به آنها می گذرد، در مقابل «دادگاه کیفری» شماره  یک حکومت در خیابان خیام تجمع کرده بودند.
همچنین اعضای تعاونی مسکن کارگران صبح روز یکشنبه ۳ تیر ۹۷ در اعتراض به بلاتکلیفی ۲۰هزار نفر از کارگران و افرادی که سال ها از موعد تحویلی آپارتمان به آنها می گذرد، در مقابل «دادگاه کیفری» شماره  یک در خیابان خیام تجمع کرده بودند.
پیشتر یکی از اعضای تعاونی مسکن کارگران شرکت برق تهران گفته بود: «بسیاری از کسانی که از این تعاونی آپارتمان خریده‌اند درآمد چندانی ندارند. خیلی از آنها در خیابان دستفروشی می‌کنند، مثلا سبزی می‌فروشند و مستاجر هستند یا پس از بازنشستگی به مسافرکشی روی آورده‌اند؛ آنها چه گناهی کرده‌اند که باید سال‌ها معطل شوند و زجر خانه به دوشی را بکشند.»

پاسخ بدهید

ایمیل شما ظاهر نمی شود