تجمع و اعتراضات روز ۳ بهمن ماه ۹۶

0 275

تجمع و اعتراضات روز ۳ بهمن ماه ۹۶
یزد- تجمع مجدد کارگران کیان کرد ملایر
روز سه‌شنبه ۳ بهمن‌ ماه ۹۶، بیش از ۲۵۰ کارگر کارخانه «کیان کُرد» در اعتراض به عدم پرداخت ۶ ماه حقوق و عیدی سال ۹۵ و ۹۶ بار دیگر مقابل کارخانه دست به تجمع زدند.

کارگران کیان کرد ملایر

اهواز- تجمع مردم در اعتراض به حذف بودجه ریزگردها
صبح روز سه شنبه ۳ بهمن ماه ۹۶، مردم اهواز، در اعتراض به حذف بودجه ریزگردها در مقابل فرمانداری رژیم در این شهر دست به تجمع اعتراضی زدند.

تجمع مردم در اعتراض به حذف بودجه ریزگردها

کرج- تجمع دستفروشان خیابان المهدی کرج
روز سه شنبه ۳ بهمن ماه ۹۶، دستفروشان خیابان المهدی حصارک در اعتراض به محدودیتهای اعمال شده توسط شهرداری علیه آنها مقابل شورای شهر کرج دست به تجمع اعتراضی زدند.

تجمع دستفروشان خیابان المهدی کرج

اردبیل- تجمع دستفروشان
روز سه شنبه ۳ بهمن ۹۶، دستفروشان در اردبیل بخاطر عدم تعیین مکان مشخص برای فروش اجناسشان و اذیت و آزار شهرداری، در مقابل شورای شهر تجمع کردند.

تجمع دستفروشان

تهران- تجمع غارت شدگان موسسه مالی آرمان البرز ایرانیان
سپرده گزاران موسسه آرمان البرز ایرانیان دوشنبه ۲ بهمن ۹۶ مقابل شرکت بهستان رایان برای پرداخت سپرده های به غارت رفته شان دست به تجمع زدند.

تجمع غارت شدگان موسسه مالی آرمان البرز ایرانیانبویراحمد- اهالی منطقه لوداب دراعتراض به نداشتن راه ارتباطی جاده را مسدود کردند
دوشنبه ۲ بهمن ماه ۹۶، جمعی از اهالی منطقه لوداب در اعتراض به نداشتن راه ارتباطی مناسب دست به تجمع زدند و جاده را مسدود کردند.
نبود راه ارتباطی مناسب از مشکلات اهالی لوداب از توابع شهرستان بویراحمد است که در فصل زمستان این مشکلات را چند برابر کرده است و مردم این منطقه از وضعیت موجود و نبود راه ارتباطی مناسب گله‌‌مندند.

اهالی منطقه لوداب دراعتراض به نداشتن راه ارتباطی

یزد- تجمع اعتراضی معلمان مدارس غیردولتی یزد نسبت به بلاتکلیفی شغلی ومعیشتی
دوشنبه ۲ بهمن ماه ۹۶،جمعی از معلمان مدارس غیردولتی (بسته حمایتی یا خرید خدمت) دراعتراض به بلاتکلیفی استخدامی، سطح پایین حقوق و عدم پرداختش بمدت ۹ ماه وبیمه ناقص دست به تجمع مقابل استانداری زدند.

تجمع اعتراضی معلمان مدارس غیردولتی یزد

تهران- تجمع غارت شدگان موسسه مالی آرمان البرز ایرانیان

اهواز- تجمع مردم در اعتراض به حذف بودجه ریزگردها

پاسخ بدهید

ایمیل شما ظاهر نمی شود