تازه داریم مجاهدین رو می‌شناسیم

1 336

تازه داریم مجاهدین رو می‌شناسیم
حمید از دهدشت:  من از مجاهدین خوشم می‌آد. تاریخچه سازمان را به صورت کلیپ دیدم. رژیم از سرنگونی وحشت داره. به زودی کار اینها تموم می‌شه. من هم چند وقت دیگه سربازیم تموم می‌شه و چون هیچ کس کار نداره من هم به بیکاران اضافه می‌شم.

عباس از همدان: الان اکثر جونها در ایران افکار مشابه به من رو دارن و جذب مجاهدین شدن. بخصوص از وقتی فضای مجازی باب شده. مجاهدین افکار زیبایی داشتن که من نمی‌دونستم. رژیم سال ۵۹ با بستن دانشگاه ها و کودتا علیه دانشجوها برای سرکوب آزادی نسل های بعدی در سرفصل ۳۰ خرداد زمینه سازی می‌کرد. خمینی بود که جنگ مسلحانه رو با دستگیری های ۳۰ خرداد و اعدام هایی که بعد از آن شروع کرد به مجاهدین تحمیل کرد.

فرهاد از شیراز: ماشالله مجاهدین همه جا هستن. قربون همتون. فکر نمی‌کردم انقدر زیاد باشین. حالا فهمیدم چه ریشه‌های عمیقی دارین

مهدی از نجف‌آباد: تمام افراد سازمان تحصیل کرده هستن و خیلی آگاهن. من در قیام ها خارج از ایران بودم ولی الان که برگشتم می‌بینم چقدر فضا عوض شده. شب‌ها دیوارنویسی انجام می‌دیم و همراه هستیم. تمام شهر ما پر از دیوارنویسی شده. رژیم تلاش می‌کنه شعارها رو پاک کنه ولی فایده‌ای نداره و براش تبدیل به یک جنگ فرسایشی شده.

هژیر از قم: ماکزیمم تا ۶ ماه دیگر رژیم بتواند سرپا بمونه. شک ندارم دوباره جرقه قیام می‌خوره و باید آنموقع وارد بشیم.

 

 

1 نظر
  1. شهداد انصاری می‌گوید

    اینها عین حقیقت را میگویند حرف همه شان یک محور دارد و آن اینکه نسل جوان ایران به رغم همه شیطان سازهای ۴۰ ساله، دارد حقیقت را کشف میکند و به تبع آن راه خود را پیدا میکند.

پاسخ بدهید

ایمیل شما ظاهر نمی شود