به زودی سازمان مجاهدین پیروز میشه

0
نامه دوستی از تبریز: پدرم با دل قرص همیشه میگه به زودی سازمان مجاهدین پیروز میشه و ما به مراد دلمون میرسیم. پدرم از طرفدارای پرو پا قرص سازمان هستش اون گفت همه مردم منتظر هستن مجاهدین کاری بکنند می دونند از کسی دیگه ای کار بر نمی یاد.
نامه دوستی از تهران:
ای تیغتان چو نیزه برای ستم دراز                       این تیزی سنان شما نیز بگذرد
چون داد عادلان به جهان در بقا نکرد                    بیداد ظالمان شما نیز بگذرد
در مملکت چو غرش شیران گذشت و رفت          این عوعو سگان شما نیز بگذرد
آن کس که اسب داشت غبارش فرو نشست         گرد سم خران شما نیز بگذرد
بادی که در زمانه بسی شمعها بکشت                   هم بر چراغدان شما نیز بگذرد …
به نظر شما این کاروان نیز داره می گذره؟ امروز داشتم این شعر را می خوندم که گفتم حتما ظفر نزدیک هست و حتما باید به شما پیام بدم من که دلم روشنه آزادی نزديكه با خوندن این شعر به یاد شما مبارزان راه آزادی افتادم راستی خامنه‌ای به چی اذعان کرد؟ اتفاقی شنیدم که گفتش، آمریکا برای سال 98 برنامه‌ریزی کرده می دونه سال آینده ، سال سختی داره برای همین از حالا داره مقدمه چینی می کنه که بعدش بگه من گفته بودم.
نامه یک هوطن از شیراز: سلام من برتمای مجاهدین، برتمامی دوستان، سلام گرم برتمامی بی پناهان، سلام برشیران ایران زمین، سلام برسرفرزان درسه قاره جهان که آبروی برای ایرانیان شدید، همیشه زنده وجاوید باشید.
نامه یک دوست از تهران: پیام شماره ۵ برادر مسعود که در روزهای قیام دیماه فرستاده بودند واقعا مهم بود. واقعا كانونهای مقاومت نقش اساسی و مهم را به اجرا در مياورند. برنامه ده ماده ای خواهرمریم را خواندم و طرفدارش شدم. ميدانم منتخب مقام رياست جمهوری مقاومت ميباشند. واقعا اعلاميه های خواهر مريم رجوی آينده روشنی را برای مردم ايران شكوفا خواهد نمود كه هيچكس ديگر نميتواند قدرت مقابله با بندها ومواد فوق تصور آنرا داشته باشد.
نامه یک دوست از آبادان: باور کنید گرفتاریهای معیشتی نفس همه راگرفته. میگفت این شانس مردم ما بوده که دراین مقطع مجاهدین درمقابل رژیم ایستادن وگرنه معلوم نبود که چه بلایی سرمردم میامد.

پاسخ بدهید

ایمیل شما ظاهر نمی شود