برای قیام بعدی استارت آن مهم است

0 166

برای قیام بعدی استارت آن مهم است
هموطنی از کردستان:
عکس سارو قهرمانی را که در دست یکی از نمایندگان پارلمان اروپا دیدم، خیلی خوشحال شدم. امیدوارم بتوانیم حق این شهدا را پس بگیریم و اینبار ساکت نمی‌نشینیم.

دوستی از ایران:
برای قیام بعدی استارت آن مهم است. همه ناراضی هستند. حتی سپاهی ها و بسیجی ها که در میان آشنایانمان هستند. شروع قیام را شب ها ساعت ۲۱ باید گذاشت. ابتدا در بالای پشت بام مرگ بر دیکتاتور بگویند و بعد به خیابان بیایند و جمع شوند. سطل های زباله را بعنوان سنگر بگذاریم. نور معابر را کم کنیم تا شناسایی نفرات سخت تر شود. دوربینهای معابر را قطع کنیم. چند نفر گشت بزنند و تحرکات نیروهای امنیتی را در بیاورند و به تظاهرکنندگان اطلاع دهند. قرارهای از قبل برای تظاهرات بگذارند تا با قطع اینترنت براساس آن اقدام کنیم. در مساجد از سال ۸۸ به بعد اسلحه نگه نمی دارند. حتی در پاردگان ها هم اسلحه در دسترس نیست. در این شلوغی ها اگر اسلحه بدستمان می‌رسید، فاتحه رژیم خوانده بود.

هموطنی از تهران:
انشالله با سرنگونی این آدمکش ها دنیا از شر آنها خلاص بشود. نزدیک به ۴۰ سال حکومت کردند و همه را نسبت به مسائل جامعه بی تفاوت کردند. چه قدرت و اراه بزرگی باید باشه تا مردم بی تفاوت را به صحنه بیاورد. این میزان فعالیت را هم که انجام می دهند به خاطر فعالیتهای ارتش آزادی و اشرف نشان های خارج از کشور است. پیام برادر را به دقت گوش کردم. ما همه دلمان تنگ شده. ای کاش دیدار زودتر حاصل شود. سلام ما را به همه برسانید. می‌خواستم یک پیام برای برادر بدهم. برادر هر روز برای مجاهدین عزیز دعا می‌کنم. انشالله هرچه زودتر شما را در تهران ببینم. ۳۰ دی را تبریک می‌گویم که خدا چنین رهبری برای انقلاب به ما داده است. خدا نگهدارش باشد.

پاسخ بدهید

ایمیل شما ظاهر نمی شود