ایران – مامورنیروی انتظامی در درگیری با یک فردمسلح کشته شد

0

 

ایران – مامورنیروی انتظامی در درگیری با یک فردمسلح کشته شد

فرمانده انتظامی استان فارس از کشته شدن یک مامور پلیس این استان در یک درگیری در شهر استهبان خبر داد.

احمدعلی گودرزی گفت: عصر سه‌شنبه ۷ آذر یکی از کارکنان انتظامی شهرستان سروستان در حین عملیات دستگیری یک فرد مسلح و متهم به حمل و نگهداری سلاح غیرمجاز، کشته شد.

گودرزی گفت: در پی دریافت اخبار موثق مبنی بر حمل و نگهداری سلاح غیرمجاز توسط شخصی به هویت م – ح و پس از هماهنگی با مقام قضایی، ماموران به محل موردنظر اعزام شدند و مشغول بازرسی از منزل وی بودند که متهم موردنظر اقدام به تیراندازی به سمت ماموران می‌کند.

وی ادامه داد: در بازرسی از منزل متهم تعدادی فشنگ جنگی و شکاری و یک قبضه اسلحه جنگی از نامبرده کشف و ضبط شد.

لازم به یاد آوری است که اخیرا شدت خشم و اعتراض مردم علیه دست اندرکاران نظام سراپا فاسد اوج گرفته است بعنوان مثال :‌

پاسدار مردوخی چندی پیش وقتی در برابر غارتگرانی که علیه روحانی و خامنه‌ای شعار می‌دادند ایستاد و تهدیدشان کرد، حسابی تنبیه و گوشمالی شد. مردوخی ـ 16آبان 96ـ در جریان پخش زنده کنفرانس مطبوعاتی نوبخت سخنگوی دولت گفت:
«جناب دکتر امروز می‌خواهم یک تراژدی غم‌انگیز به عرض جنابعالی و همکاران عزیزم برسانم.

روز جمعه که ظاهراً اختتامیه مطبوعات بود، ساعت 11و نیم من در سالن نمایشگاه مطبوعات بودم، یک مرتبه دیدم 300نفر نتراشیده و نخراشیده وارد شدن با پلاکاردهای قرمز و شعارهای بسیار زننده که من حالا نباید این‌جا بگم علیه رهبر، علیه آقای روحانی، علیه سایر مسئولان و از جمله آقای دکتر سیف، ظاهراً من مشاور رسانه‌ای دکتر سیف هستم ولی البته من به دفاع از مقام معظم رهبری صحبت کردم، رفتم گفتم آقا شما می‌خواهید با الفاظ موهن و بی‌ادبی حق بگیرید،

پاسخ بدهید

ایمیل شما ظاهر نمی شود