اگر شما همین تظاهرات را در ایران راه بیندازید میلیون ها نفر پشت سر شما هستند

0

تظاهرات هموطنان و اشرف نشانها در پاریس و ورشو توجهات بسیار زیادی را جلب کرد و دوستان ما هم با ارسال نامه ها و یادداشتهای زیباشون همراهی و همگامی شون با مقاومت رو اعلام کردند
در اینجا به گوشه هایی از این یادداشتها اشاره میکنیم .
متاسفانه در این مختصر امکان درج همه اونها رو نداریم و پیشاپیش بابت قصور در مورد درج همه اونها عذرخواهیم؛

نامه رسیده: سلام ما را به همه شرکت کنندگان در تظاهرات برسانید، کاش بدونید که اگرشما همین تظاهرات را درایران راه بیاندازید چقدر خوب میشود و در اون صورت میلیون ها نفر پشت سر شما هستند.
نامه یک هموطن از تهران: متن پیام خانم رجوی، فوق‌العاده عالی و تأثیرگذاره، به مسائل خیلی هوشمندانه اشاره کردند، مخصوصا اعتراض به برسمیت شناختن رژیم، کنایه به مماشات آمریکا و اروپا و راهکارهای سیاسی اقتصادی در گذشته و پایمال شدن حقوق زندانیان سیاسی و خفقان مردم و مخصوصاً درخواست مردم و مقاومت در 8بند خیلی اساسی عنوان کردند، خداوند پشت و پناه ایشون و همه مبارزان مجاهد.
يك مادر ( کانون شورشی): تظاهرات ورشو غوغا هم دارد! خوب فکر کنم مرحله بعد سازمان به رسمیت شناخته بشود! این واقعا شاهکاراست. من میخواستم برای انجام کاری چند نفر را جمع کنم ولی موفق نشدم، اما هنر نزد مجاهدین است و بس!
حالا بگذارید یك اعتراف کنم: فیلم فعالیتهای کانونهای شورشی را که از سیمای آزادی نگاه میکردیم، دخترم همیشه میگه، مامان تو مارو بیچاره میکنی از بس که ایراد میگیری و غر میزنی، ولی ببین این کارامون بخدا خیلی خوب است، امشب دیدم واقعا خوب است، البته تعریف نباشد نمیخواهم مغرور بشوم ولی تازه فهمیدم وقتی نفرات زیاد میشوند چه کیفت و ابهت وعظمتی دارد آدم احساس غرور میکند ومن خوشحالم که ما سه نسل درفعالیت ها برای سازمان نقش داریم؛ مادرم نزدیک 80سالش است ولی خدایی وقتی کار انجام میشه کیف میکند والبته همه ما می دانیم که انجام وظیفه است.
یک هموطن: به همه دوستان سلام برسونید و بگید درسته که من این گوشه افتاده و دست بسته ام اما ما رو هم شریک بدونید حاضر حاضر حاضر.

تظاهرات هموطنان و اشرف نشانها در پاریس و ورشو

نامه یک دوست از تهران: من از طرفداران مریم رجوی هستم. همان که به جدایی دین ازدولت معتقد هست، درمان همه مشکلات مردم ایران نیز همین است.
دوستی از ایران: جوابی که لهستان به ملاها داده بود عالی بود! بخصوص مصاحبه بی بی سی با هوک که مصاحبه کننده میخواست بزور به هوک بقبولاند که شما فقط از مجاهدین حمایت می کنید اما برایان هوک گفت ما از همه مخالفین حمایت می کنیم و در کنار مردم ایران هستیم! دیدم که جولیانی گفت آلترناتیو را یک زن، خانم رجوی رهبری میکند، خیلی عالی بود، تظاهرات مجاهدین را دیدم که اصلا قابل قیاس با سلطنت طلبان نبود. واقعا دست مریزاد.
نامه یک دوست: سازمان مجاهدین بیشترین فعالیت رو در حواشی نشست ورشو داشته، چون‌متشکل، سازمان یافته و دارای ایدئولوژی مشخص و عمل گراست.
مجاهدین اعتقاد عجیبی به کارهای سیاسی دارند. کار سیاسی هم نتیجه نگرش و آرمان آزادی و رهایی بشر هست، تمام زندگی تان را صرف مبارزه کردید که البته قابل احترامه!
یک هموطن از شیراز: این تظاهراتی که تو لهستان داشتیم خیلی روی فضای مردم تاثیر مثبت گذاشته و همه از نظم تظاهرات میگفتن و مقایسه میکردن با تظاهرات سلطنت طلبا و واقعا خاک بر سر سلطنت طلبهاکه انقدر ادعاشون میشه ولی هیچکاری ازشون بر نمیاد و همین نظم و نظام تظاهرات ما نشون میده که میتونیم به بهترین شکل ممکن ایرانو آباد و اداره کنیم.
دوستی از مشهد: رژیم از مجاهدین خیلی می ترسد! بطور خاص با گل کاشتن مجاهدین در ورشو، تو دهنی محکمی به رژیم زدند! خسته نباشید! همه اطرافیانم درمشهد نیز درجریان تظاهرات عظیم مجاهدین قرارگرفتند.
نامه یک دوست: به همه سلام برسونید، کاشکی زودتر با مجاهدین آشنا می شدم، فکر میکنم چهل سال عمرم را بی جهت ازدست دادم! مجاهدین اینقدر درخارج هوادار دارند، معلومه خیلی قدرت دارند. دیگر دروغ های رژیم نمی تواند تاثیر داشته باشد ومردم را ازمجاهدین دور کند.
دوستی از تهران: سلام؛ از نظم و نظام مجاهدان در ورشو حال کردم! برای طرفداران پسر رضا شاه که ۵۰ نفر اونهم بی در و پیکر بیش نبود انقدر خندم گرفته بود! با ۵۰ نفر راهپیمایی اومده بودن اون هم چی؟ مجوز براشن صادر نشده بود!! دم خواهر رجوی گرامی! چه قدر زحمت کشیده بود و چقدر برای هوادارانش هزینه کرده بود. درود بهش.
دوستی از ایران: بچه ها توی سرما کارمیکردند، من واقعا شرمنده ام، ای کاش مردم ایران قدر این کارهای مجاهدین را بدانند.
نامه یک دوست عرب : نتایج تظاهرات خوب بود، تمام دنیا با شما همدردی میکند، دل های ما باشما وبا اهداف شماست.

ایرانیان درلهستان

یک هموطن: در رابطه با کنفرانس ورشو طرفداران پسر شاه هم در ورشو بودند و یک تظاهرات پراکنده داشتند. آنقدر از این پهلوی نکبت نفرت دارم که نگو! همین پدرسوخته بیشرف باعث تفرقه بین مردم و مخالفان رژیم شده. تا چیزی میشه سروکله این پیدا میشه!!
دوستی از تهران: واقعاً اين ورشو يك تو دهني به اين رژيم براي جشن تولد ۴۰ سالگي اش بود. شما اين تظاهرات ايراني هاي هوادار سازمان رو تو همه فضاي مجازي پر كنيد؛ اين خيلي مهمه که مردم ببينند سازمان تو لهستان هم حضور داشته، مردم خيلي در مورد ورشو صحبت ميكنند.
يك کانون شورشی: درود برشما، دستتان را از دور می فشارم، خاک پای مجاهدین هستم. انعکاس خبرگزاری رویتر رو دیدم، رویتر به این آسانی انعکاس نمی دهد. مجاهدین واقعا بلند مرتبه هستند. درود برمریم رهایی پاک دامن، لحظه لحظه با شما بودم اخبار را دنبال میکردم و من با تمام قوا پشت هر فرمانی که از طرف شما بیاید هستم.
یک پدر: دمتون گرم! درود برخانم مریم رجوی وهمه مجاهدین وهمه شهدای پاک مجاهدین
یادتون باشه که تنها کسی که به فکر من و شماست خواهر مریمه، اینو هیچوقت فراموش نکنید.
نامه یک هوادار مجاهدین از رشت: به همه فرماندهان خسته نباشید میگويم. ما در خدمتیم. مردم ایران چه جوری میتوانند جبران این همه زحمات شما را بکنند؟
شما آنجا بیشتر در تلاش هستید تا ما اینجا و در ایران، آخوندها حسابی ترسیده اند! ای کاش من هم میتوانستم یک کاری بکنم. باید تبلیغات کنیم؛ اگه خودمان تلاش نکنیم نمیشود اینها را تکان داد. من یك اشتباهی کردم ماشین را فروختم اگر نفروخته بودم الان راحت میتوانستم شب ها برای شعار نویسی برم توی کوچه ها و خیابونها.

تظاهرات-ورشو-با-اعلام-پاسخ-ایران-نه-شیخ-ـ-نه-شاه

یک کانون شورشی: شبكه رويترز هر خبري را كار نميكند، شبكه سنگين و وزيني هست، احسنت بر شما و همت بلندتان! من شاگرد شما ومكتب مجاهدين هستم. من اخبار اجلاس ورشو رو به دوستان و نزديكان ارسال ميكنم. درود بر رئيس جمهور منتخب شورای ملی مقاومت مريم رجوي پاكدامن.
يك دوست: اوضاع دارد به سمت خوبی پیش می رود. اگر جهان حق مردم ایران را برسمیت بشناسد مردم همه برای تظاهرات وقیام به خیابان می آیند.
دوستی از تهران: خبر کنفرانس ورشو مثل بمب صدا کرده، نتیجه کلی ورشو، ائتلاف برای جنگ نیست، جمهوری اسلامی تاکنون تا این اندازه جهان را در برابر جنایات خودش جدی ندیده بود،
میخواهم بدانید که علت اینکه اکثر مردم گزینه جنگ را رد نمیکنند فقط بخاطر انتقام از مزدوران رژیم است برای همه عقده شده که اسلحه به دست شوند، باورکنید هزاران نفر این آرزو را دارند.

پاسخ بدهید

ایمیل شما ظاهر نمی شود