او میخواد مردم ایران رو از فلاکت نجات بده

0

دوستی از کرج: اسم خانم رجوی زیاد زبون زد مردم ایران شده، همه دیگه میدونند ایشون میخواد ایران رو به دست بگیره و مردم ایران رو از فلاکت نجات  بده.

هموطنی از مشهد: ما اصلا نفهمیدیم که بر شما هموطنانمان چی گذشته، رژیم مرتب میگوید مجاهدین تمام شدند و دیگر نیستند ولی من تازه فهمیدم که چقدر دروغ میگویند و چقدر از شما میترسند.

هموطنی از شيراز: دوست دارم از مجاهدین بیشتر بدانم. من اسم موسی را از پدرم شنيدم، خيلي برايمان از مجاهدين تعريف ميكرد، از سال 67 به بعد ديگر اسم مجاهدين زياد همه جا بود. دوست دارم از موسی بیشتر بدانم. سخنرانی هايش را بگذارید که گوش کنیم. دوست دارم بدانم چه کار کنم که بچه هايم مجاهد بار بيايند، مانند مجاهدين باشند؟ بچه بزرگم هفت ساله است ولی دوست دارم مجاهد شود. عموي من در زمان عملیات فروغ جاویدان يك ارتشی بود، تعریف ميكرد و ميگفت دخترایی که اسیر شده بودند پاسدارها اونها رو شكنجه ميكردند بعد هم تيربارون می شدند…لعنت به آخوندها، لعنت بهشون!

هموطنی از تهران : من مادر یک شهید هستم دوست دارم تصویر خانم رجوی را ببینم و قلبم خنک بشه.

یک هموطن از اصفهان : کاش همه مردم ایران مثل مجاهدین اینقدر هوای هم رو داشتن واینقدر پشت هم بودن در اینصورت الان این حکومت سرنگون شده بود. درود بر مجاهدین روح شهدا شاد و گرامی.

دوستی از شيراز: یه خواهش ازتون دارم….ترا به خون همون شهدای مجاهدین کمکم کنید اگه لیاقتشو داشتم یه روز عضوی از سازمان باشم. راستی یک کلیپی از موسی در اینترنت دیدم که عالی بود….چقدر صداش دلنشین و صحبتهاش زیباست…لطفا از او کلیپهایی بگذارید تا بيشتر بشناسم.

پاسخ بدهید

ایمیل شما ظاهر نمی شود