تجمع اعتراضی اعضای تعاونی مسکن کارگران شرکت برق تهران

0 79

تجمع اعتراضی اعضای تعاونی مسکن کارگران شرکت برق تهران
صبح روز یکشنبه ۳ تیر ۹۷، اعضای تعاونی مسکن کارگران شرکت برق تهران از ساعت ۱۰ در مقابل دادگاه کیفری شماره ۱ در خیابان خیام تجمع اعتراضی برپا کردند.

به گفته معترضینی که در مقابل دادگاه حضور داشتند: با وجود اینکه سال‌ها از موعد تحویل آپارتمانها می‌گذرد اما تکلیف بیش از ۲۰ هزار نفر از کارگران و افرادی که به صورت آزاد و البته غیرقانونی آنها را خریده‌اند، مشخص نیست.

کارگران در ادامه اضافه کردند: چندین نفر از کسانی که عضو هیات مدیره این تعاونی بوده‌اند در سال‌های گذشته به اتهام شرکت در کلاهبرداری، جعل و انتقال مال به غیر بازداشت شده‌اند. البته دو نفر از متهمان هم‌اکنون با قید وثیقه از زندان بیرون آمده‌اند. ما به این مسئله اعتراض داریم زیرا متهمین هیچ تلاشی نسبت به تحویل آپارتمان‌ها به خرج نداده‌اند.

یکی دیگر از معترضان افزود: بسیاری از کسانی که از این تعاونی آپارتمان خریده‌اند درآمد چندانی ندارند. خیلی از آنها در خیابان دستفروشی می‌کنند، مثلا سبزی می‌فروشند و مستاجر هستند یا پس از بازنشستگی به مسافرکشی روی آورده‌اند، آنها چه گناهی کرده‌اند که باید سال‌ها معطل شوند و زجر خانه به دوشی را بکشند.

لازم به یادآوری است که اعضای تعاونی مسکن کارگران شرکت برق تهران طی سال‌های گذشته نیز تجمعات زیادی در مقابل دادگاه و مجلس برگزار کرده‌اند، اما تا کنون کسی به درخواستهایشان رسیدگی نکرده است.

پاسخ بدهید

ایمیل شما ظاهر نمی شود