اعتراف به معیشت سخت مردم از زبان ایادی حکومت. چرا؟

0

وضعیت معیشت سخت مردم و انفجاری جامعه، خیزش‌ها و اعتراضهای مستمر اقشار مختلف مردم نیز آن‌چنان است که کمتر روزی است که رسانه‌ها و مهره‌های آن خصوصاً اعضای مجلس نسبت به آن ابراز نگرانی نکنند.

در جریان سیل اخیر نیز سرکردگان سرکوب نظیر پاسدار قاسم سلیمانی سرکرده نیروی تروریستی قدس سپاه پاسداران، پاسدار نقدی سرکرده سابق بسیج ضدمردمی، پاسدار محسن رضایی، سرکرده نیروی زمینی سپاه پاسداران، سرکردگان ارتش، امام جمعه‌های خامنه‌ای و مقامات دولت روحانی به هر منطقه‌ای از مناطق سیل‌زده رفتند با خشم و کینه مردم مواجه شدند.

ابراز ناراحتی از وضعیت معیشت مردم از زبان ایادی ریز و درشت رژیم هر روز از رسانه‌های حکومتی به گوش میرسه. بیان وضعیت اسفبار معیشت مردم البته ناشی از احساس درد از درد و رنج مردم نیست. بلکه ناشی از هراس ایادی و سرکردگان رژیم از پیامدهای این وضعیت انفجاریست.

اونها مستمر به همدیگه هشدار داده و در جنگ باندی تلاش می کنند تقصیر رو به گردن باند دیگه بندازن.

در جلسه علنی ۱۷اردیبهشت ۹۸ اکبر ترکی عضو مجلس ارتجاع با حمله به دولت روحانی و تداوم فساد و رانت گفت:

«امروز وضع معیشت مردم و مشکلات زندگی بر آنها سخت شده، گرانی و تورم لجام گسیخته در بخش خودرو و مسکن و تاثیرگذاری آن در معاش مردم و مخصوصاً در کالاهای اساسی مورد نیاز مردم و بالاخص در ماه مبارک رمضان می‌طلبد که یک کار اساسی انجام گیرد.

مبلغ ۴میلیارد دلار تخصیص یافته برای کالاهای اساسی به‌دست رانت‌خواران و واسطه‌های نورچشمی افتاده است».

 

علی بختیاری عضو دیگر مجلس ارتجاع هم خشم مردم از گرانی‌های افسار گسیخته را یادآور شد و به آخوند روحانی هشدار داد.

 

محمدرضا نجفی عضو دیگر مجلس ارتجاع با اشاره به رویارویی نظام با جامعه جهانی نسبت به وضعیت انفجاری داخل کشور هشدار داد و بر ضرورت عقب‌نشینی در مقابل مطالبات اقشار مختلف اجتماعی تأکید کرد و گفت:

« تکمیل فشار سیاسی با تشدید فشار اقتصادی از طریق ممانعت از فروش نفت ایران و تشدید تحریم‌ها تنها یک هدف دارد جنگ اقتصادی، آشوب داخلی و در نهایت فروپاشی ایران.تنها راه مقابله با سناریوی طراحی شده برای کشور وفاق ملی و فراهم کردن بستری برای همبستگی ملی و استفاده از تمامی ظرفیتهای کشور در جهت رفع تهدیدات است، کثرت ایرانیان را به‌رسمیت بشناسیم حقوق سیاسی و شهروندی و حق مشارکت همگان را به‌رسمیت بشناسیم باور کنید قدرت ملی مکمل قدرت حکومت است رقیب آن نیست از حذف و حصر و تحدید سلیقه‌های مختلف دست برداریم».

 

روی دیگر سکه فقر و معیشت مردم البته غارتگری عوامل رژیم و حیف و میل هاییست که بر اثر فساد و بی کفایتی سرمداران رژیم، نمونه های تکان دهنده اش را هر روز در گوشه و کنار کشور می توان دید.

در کنار از بین رفتن انبوهی کالا و مواد غذایی، مردم برای بدست آوردن مواد غذایی خود با قیمت های سرسام آور بایستی ساعت‌ها و ساعت‌ها در صف‌های نوبت و انتظار بایستند.

مجموعه ‌این شرایط است که زمینه را برای قیام و خیزش مردم فراهم کرده است و نگرانی سردمداران و مهره‌های حکومتی از بالا گرفتن شعله‌های خشم و اعتراض اقشار مختلف مردم است که بیش‌از‌پیش بالا بگیرد و نظام را به سرنوشت محتومش برساند. به‌خصوص که در برابر چشمان آنها کانون‌های شورشی و شوراهای مردمی وجود دارندکه بیش‌از‌پیش بحرانها و بن‌بستها را به سمت سرنگونی نظام آخوندی سمت و سو می‌دهند.

 

پاسخ بدهید

ایمیل شما ظاهر نمی شود