اعتراض نمایندگان عشایر سیلزده خوزستان در جلسه ابراهیم رئیسی

0

اعتراض نمایندگان عشایر سیلزده خوزستان در جلسه ابراهیم رئیسی

آخوند  ابراهیم رییسی رییس قضاییه  که روز پنجشنبه به مناطق سیلزده خوزستان سفر کرده بود در جلسه ای که با حضور نمایندگان عشایر و اقوام عرب خوزستانی تشکیل شده بود، مورد بازخواست و اعتراض حاضرین قرار گرفت. یکی از حاضران در جلسه خطاب به رییسی جنایتکار گفت:

رییسی: مطالب از طریق آقایان محترم اینجا گفته شد نکاتی هم اگر هست

عماد صنگوری(هلالی) رییس شورای مرکزی فعالان عرب: آقا اجازه بدین صحبتهایم را بکنم شما آخرین نوید امید امدادی خوزستانید قبل از شما اومدن در حلقه های بسته تنها گزارشات مسئولینی رو تحویل گرفتن که عملا بی درد و عملا غارتگر خوزستان بودند.

ما مشکل سیل نداریم سدهایی که در تابستان ما را از عطش بکشه و با اندک باران … برای نابودی مردم بدبخت کشاورز به سیلاب تبدیل کنه، سیلاب نیست.

مردم خوزستان آقای رییسی چیزی به نام تراکم آب نبود، تراکم دروغها، تراکم خیانتها تراکم تمامیت خواهی هایی بود که در ارتباط با زدوبندها عنوان بی تربیت و ضدانقلاب را می گرفتیم(اشاره به حرفهای غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان خطاب به یک مرد سیلزده معترض)

(کف زدن حضار)

جناب آقای رییسی ما در مقامی نیستیم که حرفهای ما تحریک آمیز باشه ما در محضر خانواده های معظم شهدا، مسئولین نسبتا …. و بزرگان استانیم. استان خوزستان متشکل از زیباترین رنگین کمان اقوام بود اما اعطای قدرت که باید برای خدمت باشه به افرادی که برای ارضای غریضه های نفسانی بدنبال تمامیت خواهی و بایکوت استعدادها و توانمندی های بومی استان بودند سبب شد که ما نسبت به برادران دینی و وطنی خودمان از تمام اقوام دیگر تبدیل به یکسری از تنش ها شد.

خواسته عمومی مردم خوزستان محاکمه افرادی هست که این بلا را بر سر مردمی آوردن که رنجیده ان. تیم های امنیتی نسبت به من … نسبت به دیگر فعالان مدنی که خود حضرتعالی معتقد بودید هیچکدام از … ها هیچکدام از تشکل های مردمی نماینده ای را در حضور ندارن مگر حضور بزرگان طوایف و بزرگان عشایر.

در نهایت من نه به عنوان رییس شورای مرکزی فعالان عرب بلکه به عنوان کوچکترین فرد جامعه ای که یک کشاورززاده است آقای رییسی خواهش می کنم این موضوع را بدقت ملاحظه کنید زجرآور اینه که بچه ۶ ساله اشک های پدرش را پاک کنه و بهش بگه ناراحت نشو جبران می شه زجرآور اینه که … قوه مجریه یک پیرمرد ۶۰ ساله

پاسخ بدهید

ایمیل شما ظاهر نمی شود