اعتراضات کارگران فضای سبز شهرداری کوت عبدالله در بلاتکلیفی مطالباتشان

0
صبح امروز یکشنبه ۱۲ خرداد ۹۸، کارگران فضای سبز شهرداری کوت عبدالله در پیگیری و اعتراض به بلاتکلیفی در وضعیت پرداخت مطالباتشان در مقابل ساختمان استانداری خوزستان برگزار شد.
این اعتراضات و استمرار آن در حالی برگزار میشود که تا بحال چندین تجمع اعتراضی توسط کارگران صورتگرفته ولی حقوق کارگران پرداخت نشده است.
یکی از این کارگران با انتقاد از پرداخت نشدن به موقع حقوق خود بیان کرد: در آستانه عید فطر قرار داریم اما هیچ پولی برای تامین نیاز خانواده هایمان نداریم.
به گفته کارگران فضای سبز شهرداری کوت عبدالله حدود ۲۵۰ نفر از كارگران در ۲ ماه گذشته حقوق دريافت نكرده اند ضمن آنكه تعدادی از اين كارگران از شهريور سال گذشته تاكنون حقوق طلب دارند.
شهردار كوت عبدالله چندی پيش گفته بود حقوق بهمن ماه اين كارگران پرداخت شده است و افزوده بود: اين كارگران حقوق اسفندماه و فرودين ماه را طلب دارند.، شهرداری كوت عبدالله مشكلات مالی بسياری دارد و به محض تامين اعتبارات مالي اين معوقات پرداخت مي شوند.
به گفته وی اين شهرداری تا سال ۹۳ با ۲۵۰ نيرو اداره مي شد اما درحال حاضر تعداد نيروهای شهرداری به ۸۵۰ نفر رسيده كه بيش از ظرفيت است.
كارگران فضای سبز شهرداری كوت عبدالله ۹ارديبهشت ماه امسال نيز براي پرداخت حقوق خود مقابل استانداري تجمع كرده بودند.
كوت عبدالله مركز شهرستان كارون شهرستان جديدي است كه در زمستان سال  ۹۱ با ايجاد شهرستان كارون از شهرستان اهواز جدا شد و به عنوان مركز اين شهرستان قرار گرفت كه از ادغام مناطق كوت عبدالله، استيشن، خزامي، درويشيه، شريعتی‌يك، كوت نواصر، كوي منتظری، گاوميش آباد، گندمكار و هادی‌آباد ايجاد شده است.

پاسخ بدهید

ایمیل شما ظاهر نمی شود