اطلاعیه کارگران گروه ملی صنعتی فولاد پس از مجمع عمومی روز پنجشنبه

0

کارگران گروه ملی صنعتی فولاد پس از مجمع عمومی روز پنجشنبه طی اطلاعیه ای مواضع خود را مبنی بر ادامه پافشاری برروی درخواستهای بحقشان منتشر کردند که در زیر مشروح آنرا میخوانیم:

بسم الله الرحمن الرحیم
با سلام و دعای خیر
با مشاهده جلسه امروز و شنیدن نظرات همکاران ، نمیتوان هیچگونه نکته‌ایی را یادآوری و یا مسئله‌ایی را تذکر داد. اجتماع همفکری امروز فرهنگ، درک و شعور بالای کارگر شرکت گروه ملی صنعتی فولاد اهواز را بر همگان نمایان ساخت.
اجتماعی بی نقص ، نظرهایی سازنده و مردانی محکم و استوار ، اما بی ادعا که حتی یدک کشیدن عنوان همکاری با آنان باعث افتخار و سربلندی می باشد.
پیرو جلسه امروز و شنیدن نظرات مختلف، آینده روشن شرکت گروه ملی صنعتی فولاد اهواز اجتناب ناپذیر و حتمی می باشد. امروز شاهد حضور چهره‌های جدید و نظرات مختلف جدیدی از پشت تریبون آزاد این جلسه بودیم که امیدواریم این ظهور ادامه داشته و شاهد حضور خواهرانمان در این اعلام نظرها نیز باشیم، تا بتوانیم با هم و در کنار هم آینده پربرکت شرکت گروه ملی صنعتی فولاد اهواز را رقم بزنیم.
برادران و همکاران گرامی، برای نجات شرکت گروه ملی صنعتی فولاد اهواز، یک قدم بیشتر باقی نمانده و شما برای برداشت این قدم، هر آنچه در توان داشتید و حتی بیش از توان خود را در طبق اخلاص گذاشته و با تمام وجود تقدیم کردید.
بخوبی از حال همکارانی که در این تجمعات دچار ناراحتی جسمانی شده و سلامتشان به خطر افتاده اطلاع داریم، همکارانی که با هزینه شخصی برای سایر دوستان آب آشامیدنی تهیه میکنند، همکارانی که علیرغم خطرات امنیتی در اول صفوف تجمعات، حقوق خود و همکاران را فریاد میزنند.
گروه ملی امروز معنای واقعی اتحاد و برادری اقوام و ایرانی واحد را به تجسم کشید. تک تک این کارها و جز به جز این اعمال در ذهن و خاطره تمام ما حک شده و باقی خواهد ماند و این شما هستید که تاریخ را رقم خواهید زد و درسی برای آیندگان خواهید شد. امیدواریم این از خودگذشتگی‌ها ذره ایی به چشم مسئولین آمده و اندکی احساس مسئولیت کنند.
به اطلاع همه همکاران و دوستان عزیز میرسانیم که همچون گذشته تا رسیدن به اهدافمان:
– بازگشت شرکت به بدنه اصلی دولت
– ورود مستمر شمش و مواد اولیه
– راه‌اندازی تمام خطوط تولید و تهیه تجهیزات و قطعات مورد نیاز
– فروش مستمر محصولات
_ حل مشکل بیمه کارگران
– پرداخت مستمر و به موقع حقوق
قدمی به عقب باز نخواهیم گشت و در پاسخ به نامه اقای غفوری که در کانال روابط عمومی منتشر نموده‌اند عرض میکنیم که برادر بزرگوار، دوصد گفته چون نیم کردار نیست، پس تا زمانی که این نتایج شکل عملی به خود پیدا نکنند در حد حرف باقی می مانند. گوش های ما هم از حرف پر است.
صد قدم ما برداشتیم، یک قدم شما بردارید تا بهم نزدیک‌تر شویم.

پاسخ بدهید

ایمیل شما ظاهر نمی شود