اسم کانون های شورشی میاید تمام نیروهای رژیم میترسند

1
نامه یک دوست از تهران:
ثمره مجاهدینی که شهید شدند همین کانون های شورشی داخل کشور هست که نفس رژیم را گرفته و ترس به جانشان انداخته است. اسم «کانون شورشی» میاید تمام نیروهای رژیم میترسند. تا آخرین نفسمون برای تحقق هدف آزادی ما کانون های شورشی داخل کشور خواهیم جنگید.
یک دوست از شیراز:
خون هایی که بیگناه در دهه ۶۰ ریخته شده بالاخره به ثمر خواهد رسید. اگر هدف بزرگی که داریم استمرار داشته باشد، بالاخره نتیجه خواهد داد، هر چقدر خواستند سرکوب کنند بیشتر به حقیقت نزدیک شدیم.
دوستی از شیراز:
اين وضعيت ايران و نا انسانيت و نامردمی كه می بينيم رو فقط يك عشق میتونه توان تحمل بده و بارش رو کم کنه و اون عشق سازمان و مجاهدین و مبارزه هست. باور كنين فدایی دارین، به مادرم گفتم دوست دارم طوری از دنیا برم که سازمان بهم افتخار بده فدای همه تون بشم، هستیم تا آخرین نفس تا آخرین قطره خون، مثل صبای خوشگلم که هنوز صداش تو گوشم لحظه ی شهادتش طنین داره. بدونید که در قلب ما و در جان ما جاری هستين.
هموطنی از تهران:
برادر مسعود یک نمونه تکرار نشدنی توی ایرانه. خیلی دوست داشتم سربازش باشم ولی دیگه دیر شده. چون دیگه باید همه چیزو رها کنم و برم. برادر مسعود گفته تا بهمن، یعنی واقعا شدنیه که تا بهمن سرنگون کنیم؟‌ خب منم غیرت دارم روی حرف برادر مسعود. مگر اینکه مرده باشم. اما تا وقتی زنده ام چیزی که برادر مسعود ازم میخواد رو انجام میدم.
دوستی از اهواز:
واقعا خوشا به سعادت بچه های مجاهد، هزاران درود بر برادر مسعود رجوی و خواهر مریم رجوی امید مردم ایران. به قول شهید سعید محسن؛ برادرمسعود در این مبارزه چندین ساله، هزاران بار شهید شده.
مادرم میگفت هرچی جوون خوبه راه افتادن دنبال مسعود رجوی و هرچه کج وکوله و بددهنه  شدن پاسدار!!
نامه یک هموطن از مشهد:
در ایران هر روز احساس مرگ میکنم، از این وضعیت خسته شدم. اگه به شما امیدوار نبودم صدبار خودم را خلاص کرده بودم. بالاخره انتقام این همه درد و رنج را میگیریم. آن روزی که خواهر مریم بیاید این دردها تمام می شود.

 

1 نظر
  1. مهدی می‌گوید

    چه زیبا و عالی درود بر شما

پاسخ بدهید

ایمیل شما ظاهر نمی شود