ادامه مشکلات کارکنان بیمارستان خمینی کرج

0

چهارشنبه شب ۱۱ مهر ۹۷، پزشکان شاغل در بیمارستان خمینی، بدلیل نبود مواد مصرفی اولیه برای رسیدگی به بیماران در بیمارستان حاضر نشدند.
شب گذشته رئیس این بیمارستان به دلیل نبود مواد اولیه مصرفی این بیمارستان را تعطیل اعلام کرد.

اما در دنیای انسانیت، پرستاران و کارمندان بیمارستان خمینی با وجود نبود امکانات اما بیماران اورژانسی انتقال داده شده به این بیمارستان را با انجام رسیدگیهای اولیه در مقابل در ورودی اورژانس سپس به بیمارستانهای دیگر انتقال می‌دادند.

با توجه به اعتراضات پی در پی کارکنان بیمارستان اما محمدرضا آهنگران (مدیر عامل سازمان همیاری شهرداری‌های استان البرز) خبر از فروش و مزایده بیمارستان در برابر بدهی‌ها و مشکلات مالی آن داد.

این وضعیت در حالی است که غدیر مهدوی عضو شورای شهر کرج خبر از کلیه فروشی پرسنل بیمارستان در مقابل مشکلات مالیشان داد.
وی در اینباره گفت: در بدو ورود به این مرکز درمانی مشاهده صحنه‌های آزار دهنده بنده را متاثر ساخت؛ پرسنلی که به دلیل فشارهای اقتصادی ناشی از چند ماه عدم دریافت حقوق حتی به فروش کلیه روی آورده بودند و از اینکه طی چند ماه متوالی موفق به پرداخت کرایه خانه یا شهریه دانشگاه فرزندان شان نشده‌اند؛ به شدت گلایه مند بودند که البته حق هم دارند.

زیان دهی بیمارستان امام خمینی برای شخصِ بنده قابل قبول نیست و باور دارم که بی ارادگی و سوء مدیریت این مجموعه را به فلاکت کنونی انداخته است؛ این بیمارستان حدود ۴۰ میلیارد تومان تجهیزات پیشرفته و مدرن دارد که برخی از آنها هنوز مورد استفاده قرار نگرفته و از بسته بندی باز نشده‌اند.

پاسخ بدهید

ایمیل شما ظاهر نمی شود